ANASAYFA Ekonomi 70 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi fırsatı! Enpara 2,25 faizle ihtiyaç kredisi verecek

70 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi fırsatı! Enpara 2,25 faizle ihtiyaç kredisi verecek

Vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi paketlerini incelemeye devam ediyor. Enpara tarafından açıklanan ihtiyaç kredisi kampanyası doğrultusunda 70 bin liraya kadar nakit desteği sunulacağı kaydedildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
70 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi fırsatı! Enpara 2,25 faizle ihtiyaç kredisi verecek

70 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi fırsatı! Enpara 2,25 faizle ihtiyaç kredisi verecek - Ülkemizde döviz kurundaki artışlar devam ediyor. Döviz kurundaki artış maliyetlerinde artışına neden olurken zam haberleri de ardı ardına geliyor. Yapılan zamlar vatandaşların nakde olan ihtiyacını artırırken Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikaları Kurulu (PPK) haziran ayında faiz artışına giderken bankaların da kredi faiz oranları güncellendi.

İhtiyaç kredisini araştıran vatandaşlar kamu ve özel bankaların kredi paketlerini incelerken kamu bankları henüz kredi kampanyası duyurmadı. Özel bankalar arasında yer alan Enpara, yaptığı kampanya ile nakit ihtiyacı olan müşterilerine yönelik ihtiyaç kredisi desteği sunacağını duyurdu.

ENPARA'DAN İHTİYAÇ KREDİSİ

Enpara'nın müşterileri için sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde müşterilere 70 bin liraya kadar kredi verileceği bildirildi. Enpara'nın sunduğu ihtiyaç kredisinde alt limitin bin lira olarak belirlendiğini duyuruldu. 70 bin liraya kadar verilecek olan ihtiyaç kredisinde vade, taksit, faiz gibi seçenekler detaylandırıldı. Enpara tarafından yapılan açıklamada;

  • ''Enpara.com İhtiyaç Kredisi’nden 3-12 ay taksite kadar %2,28 faiz oranı, 13-24 ay taksite kadar %2,48 faiz oranı, 25-36 ay taksite kadar %2,68 faiz oranı ile yararlanabilirsiniz.
  • Faiz oranı, kredi başvuru skorunuza göre değişmekle birlikte ilk defa Enparalı olanlara özeldir.
  • Enpara.com İhtiyaç Kredisi’ni en az 1.000 TL, en fazla 70.000 TL olarak, 1 aydan 36 aya kadar vadelerle kullanabilirsiniz.
  • Enpara.com İhtiyaç Kredisi'nde dosya masrafı yoktur.'' ifadeleri yer aldı.

70-bin-liraya-kadar-ihtiyac-kredisi-firsati-enpara-225-faizle-ihtiyac-kredisi-verecek.jpg

Enpara tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde 10 bin liralık miktar için;

10 bin lira tutarındaki bir ihtiyaç kredisi için 12 ay vade ve yüzde 2,28 faiz oranıyla verdiği ihtiyaç kredisinin toplam faizini de bin 947 lira 80 kuruş olarak açıkladı. Aylık taksit ödemesinin 995 lira 65 kuruş, toplam ödemenin 11 bin 947 lira 80 kuruş olduğunu ve yıllık maliyet oranını da yüzde 40,11 olarak açıkladı. Söz konusu kredi için tahsis ücretinin de alınmayacağı kaydedildi.

screenshot-46.jpg

Enpara tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde 70 bin liralık miktar için;

70 bin lira tutarındaki bir ihtiyaç kredisi için 12 ay vade ve yüzde 2,28 faiz oranıyla verdiği ihtiyaç kredisinin toplam faizini de 13 bin 634 lira 32 kuruş olarak açıkladı. Aylık taksit ödemesinin 6 bin 969 lira 53 kuruş, toplam ödemenin 83 bin 634 lira 36 kuruş olduğunu ve yıllık maliyet oranını da yüzde 40,10 olarak açıkladı. Söz konusu kredi için tahsis ücretinin de alınmayacağı belirtildi.

screenshot-47.jpg

Enpara'nın sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir, daha fazla kredi haberi için ''Haberankara.com'' adresini takip edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Adliyeler 28 Haziran Çarşamba günü çalışıyor mu, kapalı mı?

Adliyeler 28 Haziran Çarşamba günü çalışıyor mu, kapalı mı?