ANASAYFA Ekonomi Altın fiyatlarında son durum! Gram altın ve çeyrek altın fiyatı artıyor!

Altın fiyatlarında son durum! Gram altın ve çeyrek altın fiyatı artıyor!

Altın kurunda hareketlilik devam ederken gözler ise şimdiden altın kurunun hangi seviyede ilerleyeceğini çevrildi. Uzman ekonomistlerden açıklama gecikmedi..
Altın fiyatlarında son durum! Gram altın ve çeyrek altın fiyatı artıyor!

Altın kurunda hareketli dakikalar yaşanmaya devam ederken altına yatırımda bulunan birçok vatandaş ise altın fiyatlarının hangi seviyede ilerleyeceğini merak ediyor.

Bunun ile birlikte uzman ekonomistler ise 2023 yılında altın fiyatlarının yüksek seviyelere ulaşacağını ifade ederken altın ve dolar kurunun paralel bir şekilde ilerlediğini de dile getirdi.

Uzman ekonomistler ayrıca altın fiyatlarında büyük bir ilerleme yaşandığını ifade ederken dolar kurunun artması durumunda altın kurunun da artacağını sözlerine ekledi.

Ons altın fiyatları, bugün değer kaybında hareket ederken; gram altın da ons altında yaşanan düşüşün etkisiyle geriliyor. Piyasalar, bugün açıklanacak olan Fed tutanaklarını bekliyor.

GÜNCEL ALTIN KURU

Altın piyasasında en düşük gram altın 1469 Türk lirası olurken en yüksek Cumhuriyet altını 9 bin 886 TL'ye kadar yükseldi. Bunun ile birlikte çeyrek altın alış fiyatı 2 bin 378 TL olurken satış fiyatı 2 bin 427 TL oldu.

Altın fiyatlarında hareketli dakikalar yaşanmaya devam ederken cumhuriyet altını ve gram altını başta olmak üzere yarım altın ve tam altında değer kazanmaya devam ediyor. Bunun ile birlikte tam altın fiyatının alış fiyatı 9 bin 609 TL olurken satış fiyatı ise 9 bin 706 TL oldu.

Gözler ise şimdiden Altın fiyatlarında yaşanacak hareketliliğe çevrildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ASKİ duyurdu! Ankara'nın Sincan ve Çubuk ilçelerinde su kesintisi yapılacak

ASKİ duyurdu! Ankara'nın Sincan ve Çubuk ilçelerinde su kesintisi yapılacak