ANASAYFA Ekonomi Anadolubank 70 bin liraya varan ihtiyaç kredisini hesaplara tanımladı! Günlük 164 lira taksitle kredinizi çekin

Anadolubank 70 bin liraya varan ihtiyaç kredisini hesaplara tanımladı! Günlük 164 lira taksitle kredinizi çekin

Temmuz ayı ile birlikte bankaların kredi faiz oranları güncellendi. Nakde ihtiyacı olan bireyler bankaların ihtiyaç kredilerini araştırırken Anadolubank'tan ihtiyaç kredisi duyurusu geldi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Anadolubank 70 bin liraya varan ihtiyaç kredisini hesaplara tanımladı! Günlük 164 lira taksitle kredinizi çekin

Anadolubank 70 bin liraya varan ihtiyaç kredisini hesaplara tanımladı! Günlük 164 lira taksitle kredinizi çekin - Ülkemizdeki döviz ve enflasyon artışı zam haberlerini ardı ardına getiriyor. Söz konusu zamların bir sonu gelmezken Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) Para Politikaları Kurulu (PPK) faiz toplantısında faiz artırımı kararı verildi. TCMB faiz artışına giderken bankaların kredi faiz oranları da yenilendi.

Nakde ihtiyaç duyan vatandaşlar banka kredilerine yönelirken ihtiyaç kredisi vereceğini duyuran Anadolubank'tan yeni bir kampanya duyurusu geldi. Anadolubank tarafından açıklanan kampanya kapsamında 70 bin liraya kadar ve 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi verileceği duyuruldu.

ANADOLUBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Anadolubank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası acil nakit ihtiyaçları olanlara yönelik duyuruldu. 70 bin liraya kadar 24 ay vadeli kredi vereceğini açıklayan Anadolubank'ın sunduğu ihtiyaç kredisi miktarları değişiklik gösterirken vade, taksit, faiz gibi seçenekler hakkında da bilgilendirme yapıldı.

anadolubank-70-bin-liraya-varan-ihtiyac-kredisini-hesaplara-tanimladi-gunluk-164-lira-taksitle-kredinizi-cekin.jpg

Anadolubank tarafından yapılan açıklamada; ''Anadolubank, kampanya koşulları ve faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.'' ifadelerine yer verildi.

ANADOLUBANK tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde 10 bin liralık miktar için;

10 bin lira tutarındaki bir ihtiyaç kredisi için 24 ay vade ve yüzde 3,79 faiz oranıyla verdiği ihtiyaç kredisinin toplam faizini de 6 bin 951 lira 47 kuruş olarak açıkladı. Aylık taksit ödemesinin 706 lira 32 kuruş, toplam ödemenin 16 bin 951 lira 68 kuruş olduğunu ve yıllık maliyet oranını da yüzde 74,27 olarak açıkladı. Söz konusu kredi için tahsis ücretinin alınmayacağı kaydedildi.

screenshot-22.jpg

Anadolubank tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde üst limit olan 70 bin liralık miktar için;

70 bin lira tutarındaki bir ihtiyaç kredisi için 24 ay vade ve yüzde 3,79 faiz oranıyla verdiği ihtiyaç kredisinin toplam faizini de 48 bin 661 lira 16 kuruş olarak açıkladı. Aylık taksit ödemesinin 4 bin 944 lira 78 21, toplam ödemenin 18 bin 661 lira 4 kuruş olduğunu ve yıllık maliyet oranını da yüzde 74,27 olarak açıkladı. Söz konusu kredi için tahsis ücretinin alınmayacağı bildirildi.

screenshot-23.jpg

Anadolubank'ın sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla kredi haberi için ''Haberankara.com'' adresini takip edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Araç fiyatlarında son durum! Bayram tatilinin ardından fiyatlar arttı!

Araç fiyatlarında son durum! Bayram tatilinin ardından fiyatlar arttı!