ANASAYFA Ekonomi Ankara Ticaret Borsası'nda kırmızı et fiyatları belli oldu!

Ankara Ticaret Borsası'nda kırmızı et fiyatları belli oldu!

Ankara Ticaret Borsası, Ankaralıların takibinde yer alıyor. Ankara Ticaret Borsası'nda işlem gören ürünler ve fiyatları merak konusu olmaya devam ederken kırmızı et çeşitlerinde fiyatlar 19 Haziran tarihi ile belli oldu.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara Ticaret Borsası'nda kırmızı et fiyatları belli oldu!

Ankara Ticaret Borsası'nda kırmızı et fiyatları belli oldu! - Ankara Ticaret Borsası'nın (ATB) işlemleri devam ediyor. Ankara Ticaret Borsası'nın takibini sürdüren Ankaralılar, ATB'de işlem gören ürünler ile bunların güncel işlem rakamlarını merak ediyor.

Ankara Ticaret Borsası'nda işlem gören ürünler ve fiyatlar değişiklik göstermeye devam ederken güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, ''19 Haziran Ankara Ticaret Borsası'nın güncel fiyatları nedir?'' sorusuna yanıt aramaya başladı.

ATB'DE KIRMIZI ET FİYATLARI BELLİ OLDU

Ankara Ticaret Borsası'nda işlem gören ürünler resmi internet sitesi üzerinde sunulan elektronik satış salonu üzerinden en düşük ve yüksek fiyatları ile yer aldı. Ankara Ticaret Borsası'nda 19 Haziran Pazart4esi gününe denk gelen haftanın ilk işlem gününde güncel fiyatlar açıklandı.

ankara-ticaret-borsasinda-kirmizi-et-fiyatlari-belli-oldu.jpeg

ATB'DE İŞLEM GÖREN ÜRÜNLERİN FİYATLARI

Ankara Ticaret Borsası'nda işlem gören ürünlerin en yüksek satış rakamı belirlenirken fiyatlar değişim göstermeye devam ediyor. Ankara Ticaret Borsası'nda işlem gören ürünlere ait rakamlar ise şu şekilde paylaşıldı;

Dana But Kg

En düşük: 235 TL

En yüksek: 235 TL

Ortalama: 235 TL

Dana Kol Kg

En düşük: 218 TL

En yüksek: 220 TL

Ortalama: 219,92 TL

Dana Eti Karkas Kg

En düşük: 224 TL

En yüksek: 232 TL

Ortalama: 226,56 TL'den işlem görüyor.

screenshot-4.jpg

Ankara Ticaret Borsası'nda fiyatlar değişim gösterirken rakamlar güncellenmeye devam ediyor. Bu rakamlar ''Haberankara.com'' adresinde yer alırken bizi takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
İhtiyaç kredisi nedir, nasıl hesaplanır ve alınır?

İhtiyaç kredisi nedir, nasıl hesaplanır ve alınır?