ANASAYFA Ekonomi Asgari ücret ara zam çalışmaları devam ediyor! İkinci toplantının tarihi netlik kazandı

Asgari ücret ara zam çalışmaları devam ediyor! İkinci toplantının tarihi netlik kazandı

Asgari Ücret Tespit Komisyonunun geçtiğimiz günlerde ilk toplantısını yapmasının ardından gözler ise bir sonraki toplantıya çevrilmişti. Toplantı tarihine dair detaylar da bir bir belli oldu ve işte haberimizde..
Asgari ücret ara zam çalışmaları devam ediyor! İkinci toplantının tarihi netlik kazandı

Alınan bilgiler neticesinde geçtiğimiz günlerde Asgari Ücret Tespit Komisyonu ilk toplantısını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında gerçekleştirdi. İlk toplantının ardından bir sonraki toplantının ne zaman olacağı merak söz konusu olurken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı yapıldı.

Asgari ücret ne zaman belli olacak? Asgari ücret 2023 temmuz zammı... - Son Dakika Haberleri

GÖZLER 19 HAZİRAN'DA

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın ev sahipliğinde ilk toplantısını gerçekleştirdikten hemen sonra bayramdan önce sürecin tamamlanması adına 2. toplantının tarihi de belli oldu. Bunun ile birlikte Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun ikinci toplantısının 19 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirileceği de ifade edilen bilgiler arasında yer aldı. 2. toplantının gününün belli olmasının ardından ise birçok vatandaş asgari ücrete yüzde kaç oranında ara zam yapılacağını merak ediyor. Bu açıklamalar ile birlikte gözler ise şimdiden 19 Haziran Pazartesi gününe çevrildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Başkentte karpuz taşıyan kamyonet devrildi

Başkentte karpuz taşıyan kamyonet devrildi