ANASAYFA Ekonomi Asgari Ücret Tespit Komisyonu bir kere daha bir araya geliyor! Toplantı bugün

Asgari Ücret Tespit Komisyonu bir kere daha bir araya geliyor! Toplantı bugün

İlk toplantısını gerçekleştirdikten hemen sonra ikinci toplantının 19 haziran Pazartesi günü yapılacağı açıklanmıştı. Asgari Ücret Tespit Komisyonu bir kere daha bir araya gelecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu bir kere daha bir araya geliyor! Toplantı bugün

Alınan bilgiler neticesinde Asgari Ücret Tespit Komisyonu, geçtiğimiz günlerde ilk toplantısını gerçekleştirdi ve ilk toplantıdan herhangi bir sonuç çıkmadı.

Bunun ile birlikte bugün ise Asgari Ücret Tespit Komisyonu tekrardan bir araya gelecek ve ikinci toplantısı gerçekleştirecek. Asgari ücretin ne kadar olacağını bekleyen vatandaşlar ise bugün yapılacak olan toplantıdan çıkacak sonucu merak ile beklediklerini ifade etti.

Asgari ücrete ara zamda son durum: Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? - Son Dakika Ekonomi Haberleri | NTV Haber

TESPİT KOMİSYONUNA SAYILI SAATLER!

Alınan bilgiler neticesinde Asgari Ücret Tespit Komisyonu, bugün saatler onu gösterdiğinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın ev sahipliğinde tekrardan bir araya gelecek.

Toplantıda işçi ve işveren kesimi temsil eden 5'er kişi bulunacak ve aynı zamanda hükümeti temsil eden de yine 5 kişi toplantıda yer alacak. Toplantıda bu defa bu hafta işçi kesimin vaatlerini masaya yatırması beklenirken, asgari ücrete ara zamda ne gibi ilerleme olacağı da şimdiden merak söz konusu oldu. Gözler ise şimdiden Asgari Ücret Tespit Komisyonu'na çevrilmiş durumda.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Etimesgut ilçesinde 3 günlük su kesintisi başlıyor!

Etimesgut ilçesinde 3 günlük su kesintisi başlıyor!