ANASAYFA Ekonomi Asgari ücrette ikinci toplantı sona erdi! Türk İş Başkanı açıkladı!

Asgari ücrette ikinci toplantı sona erdi! Türk İş Başkanı açıkladı!

Alınan bilgiler neticesinde geçtiğimiz günlerde ilk toplantısı için bir araya gelen Asgari Ücret Tespit Komisyonu bugün ise 2. toplantısını gerçekleştirdi.
Asgari ücrette ikinci toplantı sona erdi! Türk İş Başkanı açıkladı!

Asgari ücret ara zam çalışmaları devam ederken birçok vatandaş asgari ücrete yüzde kaç oranında zam yapılacağını merak ediyor. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde geçtiğimiz günlerde bilindiği üzere asgari ücret ilk toplantısı gerçekleşmişti.

Bugün ise Asgari Ücret Tespit Komisyonu bir kere daha bir araya geldi ve toplantı sona erdi. TÜRK-İŞ Temsilcisi Ramazan Ağar kameralar karşısına geçerken konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Peki ama ikinci toplantının ardından rakam telaffuz edildi mi ve işte haberimizde sizler için araştırdık ve derledik.

Ramazan Ağar kimdir? Türk-İş Genel Mali Sekreteri Ramazan Ağar kaç yaşında ve nereli? - Son Dakika Türkiye Haberleri | NTV Haber

"GÖRÜŞMELER TL ÜZERİNDEN YAPILACAK"

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, bugün ikinci toplantısını gerçekleştirmek için bir araya geldi ve bu toplantı sona erdi. Bunun ile birlikte toplantının son bulmasının ardından kameraların karşısına geçen TÜRK-İŞ temsilcisi Ramazan Ağar henüz rakam telaffuz edilmediğini belirtirken ara zam çalışmasının bu hafta bitirilmesi için çalışacaklarını da ifade etti. Görüşmelerin dolar bazında değil TL bazında yürütüldüğünü de ifade eden Ağar, gerekli çalışmaların yapılacağına bir kere daha vurgu yaptı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Mamak Belediyesi Ekolojik Köy’de çilek üretimi gerçekleştiriyor

Mamak Belediyesi Ekolojik Köy’de çilek üretimi gerçekleştiriyor