ANASAYFA Ekonomi Cebinde Vakıfbank kartı olanlara duyuruldu! Gıda alışverişlerinde 100 TL hediye edilecek

Cebinde Vakıfbank kartı olanlara duyuruldu! Gıda alışverişlerinde 100 TL hediye edilecek

Kamu bankalarında kart kampanyaları yenilenmeye devam ediyor. Yeni bir kampanya duyurusu yapan Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden dikkati çeken bir duyuruya yer vererek müşterilerine 100 TL hediye edeceğini açıkladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Cebinde Vakıfbank kartı olanlara duyuruldu! Gıda alışverişlerinde 100 TL hediye edilecek

Cebinde Vakıfbank kartı olanlara duyuruldu! Gıda alışverişlerinde 100 TL hediye edilecek - Kamu ve özel bankalar haziran ayında kampanyalarını yenilemeye devam ediyor. Kart kampanyaları ile adından söz ettiren kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank da gıda harcamalarına özel kampanya teklifi sunarak müşterilerini bilgilendirdi.

Bankalar kampanya teklifleri ile müşterilerinin ilgisini çekmeye devam ederken haziran ayında kart kampanyaları yenilenerek duyuruldu. Yeni teklifi ile dikkati çeken Vakıfbank, gıda harcamalarına özel kampanya duyurusu yayımladı.

Vakıfbank, kart kampanyalarına bir yenisini daha eklerken müşterilerini de kampanya hakkında bilgilendirdi. Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuruya yer vererek 7 müşterisine açıklayan Vakıfbank, ''Bankomat Kart ile gıda marketi alışverişinize 100 TL'ye varan Bankomat Para!'' adıyla kampanya detaylandırıldı.

screenshot-31.jpg

VAKIFBANK 100 TL HEDİYE EDECEK

Bankomat Kart ile gıda marketi alışverişinize 100 TL'ye varan Bankomat Para hedşye edeceğini açıklayan VakıfBank, kampanyanın 30 Haziran tarihinde sona ereceğini açıkladı. Bankomat Kart ile 30 Haziran 2023 tarihine kadar gıda marketi sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapılacak her 400 TL ve üzeri alışverişe 20 TL, toplam 100 TL Bankomat Para hediye edileceğini açıklayan Vakıfbank kampanya katılım şartlarını da açıkladı.

VAKIFBANK 100 TL NASIL KAZANILIR?

  • Vakıfbank, kampanyanın müşteri bazında geçerli olduğunu, bir müşteriye en fazla 100 TL Bankomat Para hediye edileceğini açıkladı.
  • 30 Haziran tarihine kadar geçerli olan kampanyanın aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edileceği bildirildi.
  • Kampanyaya katılmak için, VakıfBank Mobil'de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayabilir ya da bankada kayıtlı cep telefonu numaranızdan PARA yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebileceğiniz aktarıldı.

screenshot-32.jpg

  • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para'ların 10 Temmuz 2023 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan müşterilerin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart'larına yükleneceği aktarıldı.
  • Kampanyadan sadece bireysel Bankomat Kart sahiplerinin faydalanabileceği kaydedildi.

screenshot-33.jpg

Vakıfbank'ın sunduğu kart kampanyasından faydalanmak için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla banka kampanyası için ''Haberankara.com'' adresini takip edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Mansur Yavaş'tan Kurban Bayramı mesajı!

Mansur Yavaş'tan Kurban Bayramı mesajı!