ANASAYFA Ekonomi Cebinde Ziraat Bankası kartı olanlara duyuruldu! Hesabınıza 1500 TL ödenecek

Cebinde Ziraat Bankası kartı olanlara duyuruldu! Hesabınıza 1500 TL ödenecek

Bankalar temmuz ayı ile birlikte kampanyalarını yeniledi. Kart kampanyaları ile adından söz ettiren Ziraat Bankası, bir mağazaya özel kampanya teklifi sundu. Buna göre müşterilere bin 500 lira hediye edileceği açıklandı.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Cebinde Ziraat Bankası kartı olanlara duyuruldu! Hesabınıza 1500 TL ödenecek

Cebinde Ziraat Bankası kartı olanlara duyuruldu! Hesabınıza 1500 TL ödenecek - Temmuz ayında kart kampanyalarını tamamen yenileyen bankalar müşterilerinin dikkatini çekerken Ziraat Bankası, yeni bir duyuru yayımladı.

Ziraat Bankası, kart kampanyalarına bir yenisini daha eklerken müşterilerini kampanya hakkında bilgilendirdi. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden dikkati çeken bir duyuruya yer vererekTroy Mağazalarına özel kampanya teklifini duyurdu. Bankanın resmi internet sitesinde ''Troy Mağazalarında Mac Alışverişlerine 1.500 TL Bankkart Lira'' adıyla kampanya detaylandırıldı.

screenshot-52.jpg

ZİRAAT BANKASI 1500 TL HEDİYE EDECEK

Resmi internet sitesi üzerinden duyurulan kampanyanın 15 Temmuz 2023 tarihine kadar geçerli olduğunu bildiren Ziraat Bankası, ''Bankkart ile Troy mağazalarında Mac alışverişlerinize 1.500 TL Bankkart Lira!'' ifadelerine yer verdi. Kampanyadan yararlanmak için gerekli olan şartları da açıklayan banka, kampanya şartlarını detaylandırırken ''Kampanya 15 Haziran - 15 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerlidir.'' açıklamasına yer verdi. Bu çerçevede kampanya koşulları da sıralandı.

ZİRAAT BANKASI 1500 TL NASIL KAZANILIR

Resmi internet sitesi üzerinden duyurduğu kampanyayı detaylandırarak katılım koşullarına da yer veren banka, 15 Temmuz tarihine kadar geçerli olacağını açıklayarak şunları belirtti;

  • Kampanya Troy mağazalarında yapılacak alışverişlerde geçerli olacak.
  • Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilecek.
  • Bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilecek ve en fazla 1.500 TL Bankkart Lira kazanabilecek.
  • Kampanya koşullarını sağlayan müşterilere Bankkart Liralar anında yüklenecek.
  • Kampanyadan kazanılan Bankkart Liralar 15 Ağustos 2023 tarihine kadar kullanılabilecek.

screenshot-53.jpg

Ziraat Bankası'nın kampanyasına katılmak için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla ekonomi haberi için ''Haberankara.com'' adresini takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartıalım *
Kurban Bayramı dönüşü Ankara otoyollarında yoğunluk devam ediyor! Başkent'te araç kuyruğu!

Kurban Bayramı dönüşü Ankara otoyollarında yoğunluk devam ediyor! Başkent'te araç kuyruğu!