ANASAYFA Ekonomi Denizbank'tan maaş alanlar dikkat! Sözleşme kapsamında hesaplara 5 bin TL ödenecek

Denizbank'tan maaş alanlar dikkat! Sözleşme kapsamında hesaplara 5 bin TL ödenecek

Kamu ve özel bankalar maaş müşterileri için çeşitli promosyon kampanyalarına imza atıyor. Denizbank'ın yenilediği promosyon teklifi de vatandaşlara duyurulurken detaylar açıklandı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Denizbank'tan maaş alanlar dikkat! Sözleşme kapsamında hesaplara 5 bin TL ödenecek

Denizbank'tan maaş alanlar dikkat! Sözleşme kapsamında hesaplara 5 bin TL ödenecek - Kamu ve özel bankaların çeşitli kart kampanyalarının yanı sıra maaş müşteri için de özel teklifleri bulunuyor. Maaş müşterilerine özel promosyon teklifi sunan bankalar arasında yer alan Denizbank, bu kez emekliler için bir duyuruya yer verdi.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar olarak bilinen EYT'liler için yasanın çıkması ile birlikte emeklilik hayallerine kavuşan çiçeği burnunda emekli vatandaşlar ve hali hazırda emekli olanlar için bankalardan yeni promosyon kampanyaları gelmeye devam ediyor. EYT yasasının yürürlüğe girmesiyle birlikte ilk etapta 2 milyonun üzerinde vatandaş emeklilik hakkı kazandı. Milyonlarca emeklinin maaşlarını alacakları banka ile sağlayacakları anlaşma doğrultusunda promosyon yarışı da hız kazandı. Denizbank'ta resmi internet sitesi üzerinden maaş müşterileri için duyuru yayımladı.

screenshot-42.jpg

DENİZBANK 5.000 TL ÖDEME YAPACAK

Denizbank tarafından müşterilere verilecek olan promosyon tutarları açıklandı. Denizbank, maaş promosyonlarında üst limitin 5 bin lira olduğunu açıklarken tabloyu da şu şekilde paylaştı;

screenshot-40.jpg

Promosyon ödemelerinden faydalanabilmek için emekli maaşının bankadan alınması ve üç sene bankada kalma taahhüdü verilmesi gerekecek.

screenshot-41.jpg

Bankanın sunduğu kampanya teklifini incelemek için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla banka kampanyası için ''Haberankara.com'' adresini takip edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ABB'den vatandaşlara 1 haftalık Akçakoca tatili!

ABB'den vatandaşlara 1 haftalık Akçakoca tatili!