ANASAYFA Ekonomi Dolar kurunda büyük hareketlilik! Dolar 24 TL seviyesine yaklaştı!

Dolar kurunda büyük hareketlilik! Dolar 24 TL seviyesine yaklaştı!

Dolar kurunda hareketlilik devam ederken dolara yatırımda bulunan birçok vatandaş hangi seviyede ilerleyeceğini araştırıyor. Uzman ekonomistler Dolar kuru hakkında açıklamalarda bulundu..
Dolar kurunda büyük hareketlilik! Dolar 24 TL seviyesine yaklaştı!

Dolar kuru da hareketli dakikalar yaşanmaya devam ederken dolara yatırımda bulunan birçok vatandaş dolar kurunun hangi seviyede ilerleyeceğini araştırmaya koyuldu. Dolar kurunda hareketlilik yaşanmasının ardından FED faiz kararı sonrasında da sabit kaldı.

Bunun ile birlikte uzman ekonomistler dolar kurunun artmaya devam edeceğini ifade ederken dolar kurunun 24 TL seviyesine kadar yaklaştığını da sözlerine ekledi.

Dolar fiyatlarında son durum

DOLAR 23,59 SEVİYESİNE GELDİ

Altın ve dolar kurunun paralel bir şekilde seyir göstermesinin ardından 22 Haziran tarihinde dolar kuru 23.59 seviyesine kadar yükseldi. Dolar kurunda hareketlilik devam ederken doların 2023 yılında hangi seviyeye doğru ilerleyeceği de şimdiden merak söz konusu olurken uzman ekonomistlerse bu konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Dolar kaç TL? 1 dolar ne kadar? 19 Haziran 2023 – Sözcü

DOLAR KURU ARTAMAYA DEVAM EDECEK Mİ?

Uzman ekonomistler dolar kurunun 23,59 seviyesine kadar ilerlediğini ve dolar kurunun 24 TL seviyesine yaklaştığını da sözlerine ekledi. Uzman ekonomistler tarafından yapılan bu açıklamanın ardından ise gözler şimdiden güncel olarak dolar kurundaki yaşanacak hareketliliğe çevrilmiş durumda.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Beypazarı Belediyesinde Halk Eğitim Merkezi yıl sonu sergisi!

Beypazarı Belediyesinde Halk Eğitim Merkezi yıl sonu sergisi!