ANASAYFA Ekonomi Dolar kurunda hareketli dakikalar! Güncel dolar piyasası!

Dolar kurunda hareketli dakikalar! Güncel dolar piyasası!

Altın kuru gibi dolar kurunda da hareketli dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Peki ama dolar yeni güne nasıl başladı ve işte haberimizde..
Dolar kurunda hareketli dakikalar! Güncel dolar piyasası!

Alınan bilgiler neticesinde altın kurunda hareketli dakikalar yaşanmaya devam ederken dolara yatırımda bulunan birçok vatandaş dolar kurunun hangi seviyede ilerleyeceğini de araştırmaya koyuldu.

Bunun ile birlikte uzman ekonomistler dolar kurunun artmaya devam edeceğinin bir kere daha altını çizdi. Dolar kurunun en yüksek seviyeye çıkacağını da dile getiren uzman ekonomistler, altın ve dolar kurunun paralel bir şekilde hareket ettiğini ve artışın yaşanmaya devam edeceğini de aktardı.

Dolar/TL için iki kritik tarih!

DOLAR NE KADAR OLDU?

Dolara yatırımda bulunan birçok vatandaş dolar kurunun hangi seviyede ilerlediğini merak eder iken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi.

Alınan bilgiler neticesinde 23 TL seviyesine kadar çıkan dolar kurunun Haziran ayında hangi seviyeye ulaşacağı da şimdiden merak edilirken uzman ekonomistler ise Haziran ve Temmuz ayında dolar kurunun artış yaşamaya devam edeceğinin bir kere daha altına çizdi.

Uzman ekonomistler tarafından yapılan bu açıklamanın ardından ise gözler şimdiden güncel olarak dolar kuruna çevrilmiş durumda.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Altın piyasasında yeni hafta! Altın yatırımcısının dikkatine

Altın piyasasında yeni hafta! Altın yatırımcısının dikkatine