ANASAYFA Ekonomi Dolar piyasasından son dakika bilgisi. Dolar okunu yukarı yöne çevirdi

Dolar piyasasından son dakika bilgisi. Dolar okunu yukarı yöne çevirdi

Dolar piyasasında hareketli dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Bunun ile birlikte dolar kurunun hangi yönde seyrettiği ise merak söz konusu oldu.
Dolar piyasasından son dakika bilgisi. Dolar okunu yukarı yöne çevirdi

Alınan bilgiler neticesinde dolar kurunda hareketlilik devam ederken doların hangi yönde seyredeceğine şimdiden merak söz konusu oldu. Dolar kuruna yatırımda bulunan birçok vatandaş dolar kurunun hangi seviyede ilerleyeceğini ve dolar kurunun artıp artmayacağını araştırıyor.

Dolar kuru hakkında açıklamalarda bulunan uzman ekonomistler ise dolar kurunun okunu yukarı yöne çevirdiğini de ifade etti.

Dolar kurunda son durum

DOLAR KURU ARTI YÖNDE HAREKET EDİYOR

Dolar kurunun pozitif yönde hareket ettiğini ifade eden uzman ekonomistler doların kapanışı 23 seviyelerinde yaptığını Haziran ve Temmuz ayında ise dolar kurunda büyük bir artış yaşanacağını sözlerin ekledi.

Bunun ile birlikte dolar kurunun FED faiz kararından etkilendiğini de ifade eden uzman ekonomistler doların artmaya devam edeceğini artı yönde bir seyir izlediğini de ifade etti. FED'in faiz kararında faizi sabit tutmasının ardından altın ve dolar kuru bu yönde etkilenirken şimdi ise güncel olarak dolar kurunun hangi seviyede ilerleyeceği de yatırımcılar tarafından merak söz konusu oldu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Altın piyasasında yeni hafta etkisi. Fiyatlar aşağı yönde seyrediyor

Altın piyasasında yeni hafta etkisi. Fiyatlar aşağı yönde seyrediyor