ANASAYFA Ekonomi Emekli maaş ve bayram ikramiyesi alacakların dikkatine! Ödemeler başlıyor!

Emekli maaş ve bayram ikramiyesi alacakların dikkatine! Ödemeler başlıyor!

Alınan bilgiler neticesinde Kurban Bayramı öncesi emekli maaş ve bayram ikramiyeleri bugün hesaplara yatacak. İşte haberin tüm detayları..
Emekli maaş ve bayram ikramiyesi alacakların dikkatine! Ödemeler başlıyor!

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala birçok vatandaş emekli maaşı ve bayram ikramiyesinin ne zaman yatacağını merak ederken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi. Bunun ile birlikte emekli maaş ve bayram ikramiyesinin aynı gün yatacağı ifade edilen bilgiler arasında yer alırken ödeme tarihinin ise 17 Haziran ile 23 Haziran tarihleri arasında yapılacağı da biliniyor. Bugün ise emekli maaşı ve bayram ikramiyelerinin bir arada yatacağı ifade edildi.

BAKAN IŞIKHAN AÇIKLADI

Kurban bayramına sayılı günler kala 17 Haziran tarihinde başlayan emekli maaşı ve Kurban Bayramı ikramiyelerinin ödemeleri de alınan bilgiler neticesinde 23 Haziran tarihine kadar devam edecek. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, ödemelerin 23 Haziran'a kadar devam edeceğini gerek SSK gerek ise bağ-kur emeklilerin ödeme tarihlerinin belli olduğunu, SSK emeklilerinin alacaklarının 17 ile 21 Haziran tarihinde hesaplarda olacağını ifade etti. Bunun ile birlikte bağ-kur emeklilerin aylık ve ikramiyelerinin ise 22 Haziran'da ödeneceği, emekli sandığı aylık alanların ise ödemelerini 23 Haziran'a kadar alacağı söylendi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Başkent temsilcileri YKS adaylarını unutmadı!

Başkent temsilcileri YKS adaylarını unutmadı!