ANASAYFA Ekonomi Emeklilerin maaş ve bayram ikramiyeleri yatıyor! Tarih resmen netlik kazandı

Emeklilerin maaş ve bayram ikramiyeleri yatıyor! Tarih resmen netlik kazandı

Alınan bilgiler neticesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Kurban Bayramı öncesi emeklilerin maaş ve bayram ikramiyelerinin yatacağı tarihi açıkladı.
Emeklilerin maaş ve bayram ikramiyeleri yatıyor! Tarih resmen netlik kazandı

Kurban Bayramı'na az bir süre kala birçok vatandaş emekli maaş ve bayram ikramiyelerinin ne zaman yatacağını merak ederken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi.

Bunun ile birlikte emeklilerin maaşı ve bayram ikramiyeleri hakkında ilk açıklama Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapıldı. Bunun ile birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kurban bayramından hemen önce emekli maaşı ve bayram ikramiyelerinin hesaplara yatacağını ifade etmişti şimdi ise hesaplara yatacağı tarih netlik kazandı.

Emeklilik Tablosu 2022 | Tok Hukuk Bürosu 2023

YARIN ÖDEMELER BAŞLIYOR

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, kurban bayramından hemen önce ödemelerin yapılacağını ifade etmişti ve birçok vatandaş hangi tarih aralığında emekli maaşı ve kurban bayramı ikramiyelerinin yatacağını da merak ediyor.

SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı... Milyonlara 3600 günle emeklilik müjdesi - Emekli Haberleri

Bunun ile birlikte konuya açıklık getiren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, kurban bayramı ikramiyeleri ve emekli maaşının birlikte yatacağını, yarın ödemelerin başlayacağını yani 17 Haziran ile 23 Haziran tarihleri arasında ödemelerin yapılacağının müjdesini verdi. Vatandaşlar T.C kimlik numarasına son hanesini bakarak emekli maaşı ve bayram ikramiyesinin hangi gün yatacağını öğrenebilir.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
E-seçim ne demek? Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Yener açıkladı

E-seçim ne demek? Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Yener açıkladı