ANASAYFA Ekonomi FED faiz kararı altın kurunu etkiledi! Altın kurundan son dakika

FED faiz kararı altın kurunu etkiledi! Altın kurundan son dakika

FED'in faiz kararını açıklamasının ardından dolar ve altın kurunda hareketlilik devam ediyor. İşte haberin tüm detayları..
FED faiz kararı altın kurunu etkiledi! Altın kurundan son dakika

Alınan bilgiler neticesinde geçtiğimiz günlerde FED'in faiz kararını açıklamasının ardından dolar ve altın kurunda hareketlilik sürüyor. Bunun ile birlikte dolar ve altın kurunda hareketlilik devam ederken FED'in faiz kararını açıklamasının ardından ekonomideki son durumda uzman kişiler tarafından değerlendirildi.

Uzman ekonomistlerden alınan bilgiler sonucunda ise dolar FED'in faiz kararını açıklamasının hemen ardından sabit kalırken altında ise düşüş meydana geldi.

Bunun ile birlikte uzman ekonomistler gram altın ve çeyrek altın fiyatında bir gerileme yaşandığını ifade etti. Fakat gram altın ve çeyrek altın fiyatlarında gerileme devam ederken ONS altın fiyatında ise herhangi bir gerileme söz konusu olmadı.

Altın fiyatlarında yaşanan bu hareketliliğin ardından altına yatırımda bulunan birçok vatandaş altın fiyatlarının hangi seviyede ilerleyeceğini merak ediyor. Altın fiyatları hakkında açıklamalarda bulunan uzman ekonomistler Haziran ve Temmuz ayında dolar ve altın kurunun paralel bir şekilde hareket edeceğini altınkurunun büyük bir ilerleme yaşayacağını ve % 5 ile % 7 oranında büyüyeceğini de sözlerine ekledi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da yarın da toplu taşıma ücretsiz mi? Babalar Günü'nde ücretsiz olacak mı?

Ankara'da yarın da toplu taşıma ücretsiz mi? Babalar Günü'nde ücretsiz olacak mı?