ANASAYFA Ekonomi Halkbank'tan müşterilerine jest! SMS gönderenin hesabına 200 lira iade edilecek

Halkbank'tan müşterilerine jest! SMS gönderenin hesabına 200 lira iade edilecek

Temmuz ayında bankalar kampanyalarını yeniledi. Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank'tan temmuz ayının sonuna kadar geçerli olacak ve müşterisinin sevindirecek bir kampanya duyurusu geldi.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Halkbank'tan müşterilerine jest! SMS gönderenin hesabına 200 lira iade edilecek

Halkbank'tan müşterilerine jest! SMS gönderenin hesabına 200 lira iade edilecek - Halkbank her ay düzenli olarak yenilediği kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Kampanyalarını temmuz ayında da müşterilerine duyuran Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden açıklama yaptı.

Halkbank, ''Seyahat ve Konaklama Harcamalarına Özel 200 TL ParafPara'' adıyla yeni bir kampanya duyurusu yayımladı.

screenshot-54.jpg

HALKBANK 200 TL PARAFPARA KAMPANYASI

Halkbank tarafından açıklanan kampanyanın 31 Temmuz 2023 tarihinde sona ereceği bildirilirken detaylarda ise ''1-31 Temmuz 2023 tarihleri arasında yurt içinde tüm banka POS'larından havayolu, konaklama ve seyahat acentaları sektöründe yapılacak toplamda 5000 TL ve üzeri alışverişe 200 TL ParafPara verilecektir.'' ifadelerine yer verildi.

Kampanyanın katılım koşulları da yine bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile müşterilere duyuruldu. Buna göre kampanya katılım koşullarına ilişkin şu bilgilere yer verildi;

  • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması ya da SYHT yazıp 3404’e SMS gönderilmesi şartı aranacak.
  • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil edilecek.
  • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 200 TL olarak belirlendi.
  • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenecek.
  • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15 Eylül 2023 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16 Eylül 2023 tarihinde geri alınacak.

screenshot-55.jpgHalkbank'ın sunduğu kampanyaya ilişkin detayları bankanın resmi internet sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Daha fazla banka kampanyası için ''Haberankara.com'' adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *