ANASAYFA Ekonomi Haziran 2023 kamu bankalarında güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredileri faiz oranları

Haziran 2023 kamu bankalarında güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredileri faiz oranları

Çeşitli ihtiyaçları nedeniyle bankaların kredi paketlerini inceleyen bireyler Haziran 2023 tarihi ile birlikte kamu bankalarındaki güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını merak etti. Bu çerçevede merak edilenleri derledik.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Haziran 2023 kamu bankalarında güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredileri faiz oranları

Haziran 2023 kamu bankalarında güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredileri faiz oranları - Ülkemizde bankaların çeşitli kredi paketleri bulunuyor. Bankaların faiz oranları her ay düzenli olarak takip ediliyor. Çeşitli ihtiyaçları için kredi arayışında olan bireyler bankaların güncel kredi faiz oranlarını merak ediyor.

Özel ve kamu bankalarının sunduğu taşıt, konut ve ihtiyaç kredileri için farklı faiz, vade ve taksit seçeneği belirlenirken Haziran 2023 tarihi ile kamu bankalarındaki güncel faiz oranlarını derledik. ''Haberankara.com'' okurları için kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası'nın Haziran 2023 tarihi ile güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını derledik.

haziran-2023-kamu-bankalarinda-guncel-tasit-konut-ihtiyac-kredileri-faiz-oranlari.jpg

HAZİRAN 2023 KAMU BANKALARINDA KONUT KREDİSİ FAİZİ

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank 'Yeni Konut Finansman Modeliyle Yeni Evim' paketinde sıfır konuta özel yüzde 0.69 faiz oranı ile konut kredisi veriyor. Konut kredisi için en uygun oran yine kamu bankaları tarafından yüzde 1.20 olarak uygulanıyor. Bu oran yüzde 1,29'a kadar ulaşabiliyor.

screenshot-12.jpg

screenshot-13.jpg

screenshot-14.jpg

HAZİRAN 2023 KAMU BANKALARINDA TAŞIT KREDİSİ FAİZİ

Araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara en uygun araç kredisi veren bankalar yüzde 1,59 faiz oranı ile kamu bankası olan Vakıfbank tarafından veriliyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Halkbank araç kredisi faiz oranı yüzde 1,59 seviyesinden başlarken 1,99'a kadar ulaşıyor.

screenshot-15.jpg

screenshot-16.jpg

screenshot-17.jpg

HAZİRAN 2023 KAMU BANKALARINDA İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİ

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere ise en uygun kredi faiz oranını yüzde 1,79 faiz oranı ile Ziraat Bankası tarafından açıklandı. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından verilen ihtiyaç kredilerinde faizler de 1,89'a kadar ulaşıyor.

screenshot-6.jpgscreenshot-9.jpg​​​​​​​screenshot-5.jpg

Daha fazla kredi haberi için ''Haberankara.com'' adresini takip edebilirsiniz.​​​​​​

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Asgari Ücrete yönelik açıklama

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Asgari Ücrete yönelik açıklama