ANASAYFA Ekonomi Haziran 2023 özel bankalarda güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredileri faiz oranları

Haziran 2023 özel bankalarda güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredileri faiz oranları

Nakde olan ihtiyaçların artması nedeniyle bankaların kredi paketleri gündem olmaya devam ediyor. Haziran 2023 tarihi ile birlikte özel bankalardaki güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredisi faiz oranları merak edilirken detayları da derledik.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Haziran 2023 özel bankalarda güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredileri faiz oranları

Haziran 2023 özel bankalarda güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredileri faiz oranları - Kamu ve özel bankaların çeşitli kredi paketleri bulunuyor. Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun kredi paketi oluşturulurken bankaların faiz oranları da düzenli olarak takip ediliyor. Birbirinden farklı ihtiyaçları için kredi arayışında olan bireyler bankaların güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya devam ediyor.

haziran-2023-ozel-bankalarda-guncel-tasit-konut-ihtiyac-kredileri-faiz-oranlar.jpg

Kamu bankaları gibi özel bankaların da sunduğu taşıt, konut, ihtiyaç kredileri için farklı faiz, vade ve taksit seçeneği belirleniyor. Bu çerçevede Haziran 2023 tarihi ile özel bankalardaki güncel faiz oranları merak edilirken ''Haberankara.com'' okurları için özel bankalardaki güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını derledik.

HAZİRAN 2023 ÖZEL BANKALARDA KONUT KREDİSİ FAİZİ

Özel bankalar birbirinden farklı faiz oranları ile konut kredisi veriyor. Konut kredisi için en uygun oran kamu bankaları tarafından verilirken özel bankalarda da oranlar değişiyor. Özel bankalar arasında en uygun konut kredisini 2.09 faiz oranıyla Türkiye Finans, en yüksek ise 4,99 faiz oranıyla Odeabank veriyor.screenshot-14.jpg

screenshot-15.jpg

screenshot-16.jpg

HAZİRAN 2023 ÖZEL BANKALARDA TAŞIT KREDİSİ FAİZİ

Araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara en uygun araç kredisi veren banka yüzde 2,50 faiz oranı ile Alternatif Bank tarafından veriliyor. Bu oran en yüksek Garanti BBVA tarafından 5,00 faiz oranıyla veriliyor.

screenshot-17.jpg

screenshot-18.jpg

screenshot-19.jpg

HAZİRAN 2023 ÖZEL BANKALARDA İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİ

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere ise en uygun kredi faiz oranını yüzde 1,89 faiz oranı ile ON Bankası tarafından veriliyor. İhtiyaç kredilerinde en yüksek faiz oranı 5,50 ile Garanti BBVA tarafından veriliyor.

screenshot-20.jpg

screenshot-21.jpg

screenshot-22.jpgDaha fazla kredi haberi için ''Haberankara.com'' adresini takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Meta, Threads uygulamasıyla Twitter'a rakip olacak!

Meta, Threads uygulamasıyla Twitter'a rakip olacak!