ANASAYFA Ekonomi İş Bankası kartı olanlar market alışverişlerinden kazançlı çıkıyor! 400 TL anında hesabınızda

İş Bankası kartı olanlar market alışverişlerinden kazançlı çıkıyor! 400 TL anında hesabınızda

Bankaların kampanyaları yenilenmeye devam ediyor. Resmi internet sitesi üzerinden dikkati çeken bir duyuruya yer veren İş Bankası, müşterilerine 400 TL hediye edeceğini açıkladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
İş Bankası kartı olanlar market alışverişlerinden kazançlı çıkıyor! 400 TL anında hesabınızda

İş Bankası kartı olanlar market alışverişlerinden kazançlı çıkıyor! 400 TL anında hesabınızda - Bankalar temmuz ayı ile birlikte kampanyalarını yeniledi. Kart kampanyaları ile adından söz ettiren İş Bankası, market harcamalarına özel kampanya teklifi sundu. Müşterilerini kampanyaları hakkında bilgilendiren İş Bankası, sunduğu kampanya teklifi ile müşterisine 400 lira hediye edeceğini açıkladı.

Kamu ve özel bankalar kampanya teklifleri ile müşterilerinin ilgisini çekmeye devam ederken temmuz ayında kart kampanyaları yenilenerek duyurdu. Yeni teklifi ile dikkati çeken özel bankalar arasında yer alan İş Bankası, market harcamalarına özel kampanya duyurusu yayımladı.

screenshot-19.jpg

İŞ BANKASI'NDAN 400 TL PARA HEDİYESİ

İş Bankası, kart kampanyalarına bir yenisini daha eklerken müşterilerini de kampanya hakkında bilgilendirdi. Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuruya yer vererek açıklayan İş Bankası, ''Maximum Kart’ınızla Market alışverişlerinize 400 TL'ye varan MaxiPuan!'' adıyla kampanyayı detaylandırıldı. Maximum Kart ile market alışverişine 400 TL'ye varan Maxipuan hediye edeceğini açıklayan İş Bankası, kampanyanın 30 Haziran tarihinde sona ereceğini açıkladı. Bankomat Kart ile 31 Temmuz 2023 tarihine kadar market alışverişlerinde geçerli olacağını bildirerek ''Marketlerden tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişinizden sonra farklı günlerde yapacağınız 500 TL ve üzeri her peşin alışverişiniz için 40 TL, dilerseniz MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz toplam 400 TL MaxiPuan kazanın!'' ifadelerine yer verdi. İş Bankası kampanya katılım şartlarını da açıkladı.

screenshot-20.jpg

İŞ BANKASI 400 TL NASIL KAZANILIR?

İş Bankası, kampanyanın müşteri bazında geçerli olduğunu, bir müşteriye en fazla 400 TL Bankomat Para hediye edileceğini açıkladı.

  • 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kampanyanın ​Maximum Mobil'den ya da İşCep'ten Market Kampanyası'na katılım sağlanması gerektiği kaydedildi.
  • Maximum Kart ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişinizden sonra farklı günlerde yapılacak 500 TL ve üzeri her peşin alışveriş için 40 TL, MaxiMil olarak da kullanılabilecek toplam 400 TL MaxiPuan kazanma şansı elde edileceği açıklandı.
  • Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil’de veya İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklanması gerektiği aktarıldı.
  • Ödül kullanımı ile ilgili olarak kazanılan MaxiPuan’ların 3 Ağustos 2023 tarihinde en son kullanılan karta yükleneceği açıklandı.
  • MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Eylül 2023 olarak belirlendi.

screenshot-21.jpg

İş Bankası'nın sunduğu kart kampanyasından faydalanmak için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla banka kampanyası için ''Haberankara.com'' adresini takip edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da yıldız santranççıların kampı başladı! 140 sporcu yer alıyor!

Ankara'da yıldız santranççıların kampı başladı! 140 sporcu yer alıyor!