ANASAYFA Ekonomi Kurban Bayramı'na özel Halkbank'tan jest! SMS gönderenin hesabına 200 TL ödenecek

Kurban Bayramı'na özel Halkbank'tan jest! SMS gönderenin hesabına 200 TL ödenecek

Halkbank, kart kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Müşterilerini kampanya hakkında bilgilendiren Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden dikkati çeken bir duyuruya yer vererek Kurban Bayramı'nda da müşterisine 200 TL ödeyeceğini açıkladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Kurban Bayramı'na özel Halkbank'tan jest!  SMS gönderenin hesabına 200 TL ödenecek

Kurban Bayramı'na özel Halkbank'tan jest! SMS gönderenin hesabına 200 TL ödenecek - Bankalar haziran ayında kampanyalarını yenilemeye devam ediyor. Kart kampanyaları ile adından söz ettiren Halkbank, Kurban Bayramı'na özel kampanya teklifi sunarak müşterilerini bildirdi.

Kamu ve özel bankalar kampanya teklifleri ile müşterilerinin ilgisini çekmeye devam ederken haziran ayında kart kampanyaları tamamen yenileyen bankalar müşterilerinin dikkatini çekerken Halkbank, Kurban Bayramı'na özel duyuru yayımladı.

Halkbank, kart kampanyalarına bir yenisini daha eklerken müşterilerini de kampanya hakkında bilgilendirdi. Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuruya yer vererek Kurban Bayramı'nda müşterisini unutmayan Halkbank, ''Kurban Bayramı'na özel giyim, restoran ve market harcamalarınıza 200 TL Parafpara'' adıyla kampanya detaylandırıldı.

screenshot-35.jpg

KURBAN BAYRAMI'NDA 200 TL HEDİYE

Resmi internet sitesi üzerinden duyurulan kampanyanın 2 Temmuz 2023 tarihine kadar geçerli olduğunu bildiren Halkbank, ''19 Haziran - 2 Temmuz 2023 tarihlerinde market, restoran ve giyim sektörlerinde ilk 400 TL'den sonraki her 400 TL ve üzeri harcamaya 25, toplamda 200 TL ParafPara verilecektir.'' ifadelerine yer verdi. Kampanyadan yararlanmak için gerekli olan şartları da açıklayan Halkbank, kampanya şartlarını detaylandırırken ''Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KAMPANYA yazıp 3404‘e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması gerekmektedir.'' açıklamasına yer verdi. Bu çerçevede kampanya koşulları da sıralandı.screenshot-36.jpg

HALKBANK 200 TL PARAFPARA NASIL KAZANILIR?

Resmi internet sitesi üzerinden duyurduğu kampanyayı detaylandırarak katılım koşullarına da yer veren Halkbank, 2 Temmuz tarihine kadar geçerli olacağını açıklayarak şunları sıraladı;

  • 2 Temmuz 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanyanın yalnızca market, restoran ve giyim sektörlerinde kullanılabileceği aktarıldı.
  • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanacak şekilde duyuruldu.
  • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 200 lira olarak açıklandı.
  • Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahilken ödülün karta yansıtılacağını aktardı.
  • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 17 Ağustos 2023 saat 21:59 olduğu ve kullanılmayan ParafParaların da 18 Ağustos 2023 tarihinde geri alınacağı belirtildi.

screenshot-38.jpg

Halkbank'ın kampanyasına katılmak için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla kart kampanyası için ''Haberankara.com'' adresini takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Hindistan'ın dev otomobil markası Mahindra Türkiye piyasasına giriş yapıyor!

Hindistan'ın dev otomobil markası Mahindra Türkiye piyasasına giriş yapıyor!