ANASAYFA Ekonomi Otomobil fiyatlarında son durum! Araç fiyatları günden güne artıyor!

Otomobil fiyatlarında son durum! Araç fiyatları günden güne artıyor!

Otomobil fiyatlarında hareketli dakikalar yaşanmaya devam ederken güncel olarak araç fiyatlarının hangi seviyede ilerleyeceğini de merak söz konusu oldu.
Otomobil fiyatlarında son durum! Araç fiyatları günden güne artıyor!

Otomobil fiyatlarında hareketli dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Bunun ile birlikte araç alacak olan vatandaşlar ise otomobil fiyatlarının hangi yönde ilerlediğini merak ederken uzmanlardan açıklama gecikmedi.

Uzman ekonomistler araç fiyatlarının Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından yapılan faiz açıklamasının ardından hareketli dakikalar yaşadığını da ifade ediyor.

Araç Segmentleri 2020: Hangi Segment Size Göre? | Otoshops

Özellikle sıfır araç fiyatlarının Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından açıklanan faiz kararından etkilendiği de yine ifade edilen bilgiler arasında bulunuyor. Uzman ekonomistler sıfır araç fiyatlarının artış yaşadığını ifade etti.

Ayrıca sıfır araç fiyatları dışında ikinci el araç fiyatlarında da artış yaşandığını dile getiren uzman ekonomistler altın ve dolar kuru gibi araç piyasasının da Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından yapılan faiz kararından etkilendiğini dile getirdi.

Bunun ile birlikte araç fiyatlarında artışın yaşanmasının ardından Uzmanlar bayramdan sonra araç fiyatlarının daha da artacağını söylüyor.

Uzman ekonomistler tarafından yapılan bu açıklamanın ardından suçlu gözler şimdiden araç fiyatlarında yaşanan hareketliliğe çevrildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara Büyükşehir Belediyesi Temmuz 2023 Yaz Okulları program takvimini duyurdu!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Temmuz 2023 Yaz Okulları program takvimini duyurdu!