ANASAYFA Ekonomi Polestar 2 yeni özellikleri ile resmen büyüledi! Otomobilin fiyatı belli oldu

Polestar 2 yeni özellikleri ile resmen büyüledi! Otomobilin fiyatı belli oldu

Elektrikli otomobil üreticisi olan Polestar, alınan bilgiler neticesinde 2024 model Polestar 2'nin ne kadara satılacağını da açıkladı ve işte haberin tüm detayları..
Polestar 2 yeni özellikleri ile resmen büyüledi! Otomobilin fiyatı belli oldu

Son zamanların en çok rağbet gören otomobil markaları arasında yer alan Polestar tekrardan gündeme geldi. Bunun ile birlikte 2024 model Polestar 2'nin 51.300' dolardan başlayacağı da açıklandı. Ayrıca fiyat geçen yıla göre her ne kadar daha yüksek olsa da 2024 versiyonu daha fazla menzil ve yeni özelliklere sahip.

Polestar'ın en hızlısı Polestar 4'e selam verin!

Bu araca sahip olmak isteyen kişiler ise şimdiden 2024 tarihini merak ile beklediklerini ifade ediyor. Bilindiği üzere otomobil 2020'deki ilk çıkışından bu yana yeni pazarları ve bölgelere açılmaya devam ederken otomobil satışlarının 5 katın üzerinde artmasını da sağlamış oldu.

Ayrıca yıllar içinde Polestar 2 sürüş deneyimini iyileştirmek için oto güncellemeleri ve yeni özellikleri ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Standart olarak 2024 Polestar 2 varyantları özellikle direksiyon destekli kör nokta bilgi sistemini de içinde barındıracak.

Polestar 1'in üretimi bu yıl itibariyle duruyor

Bunun dışında fren destekli çapraz trafik uyarısı sağlanan yeni özellikler arasında yer alırken park destek seansörleri, 360 derece kamera ve otomatik karartmalı kapı aynaları gibi özellikleri de büyülemeyi başardı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Haziran 2023 kamu bankalarında güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredileri faiz oranları

Haziran 2023 kamu bankalarında güncel taşıt, konut, ihtiyaç kredileri faiz oranları