ANASAYFA Ekonomi Sıfır araç sahibi olmak isteyenler buraya! Honda Accord Temmuz 2023 fiyatları belli oldu!

Sıfır araç sahibi olmak isteyenler buraya! Honda Accord Temmuz 2023 fiyatları belli oldu!

Ülkemizde sıfır kilometre araç fiyatları artmaya devam ediyor. Temmuz ayında firmalarda fiyatlar güncellenirken Honda'nın Accord modelinde güncel fiyat listesi açıklandı.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Sıfır araç sahibi olmak isteyenler buraya! Honda Accord Temmuz 2023 fiyatları belli oldu!

Sıfır araç sahibi olmak isteyenler buraya! Honda Accord Temmuz 2023 fiyatları belli oldu! - Ülkemizde araç fiyatları yükselişini sürdürüyor. Döviz kuru artmaya devam ederken maliyet artışı da sürüyor. Sürekli bir zam döngüsü içine girilirken ülkemizde sıfır araç sahibi olmak da nüfusun büyük bir bölümü için zorlaşmaya başladı. Araç fiyatlarının artışı, firmalardaki stok sorunları ve kredi faizlerindeki yükselişler de vatandaşın araç sahibi olmasını neredeyse imkansız hale getirdi.

Araç fiyatlarına zam gelmeye devam ederken sıfır araç sahibi olmak isteyenler de piyasa fiyatlarını araştırmaya başladı. Vatandaşların ilgisini çeken Honda'nın Accord modelinde güncel fiyatlar açıklandı. 2 ayrı paket halinde satışa sunulan Accord modeline gelen zamlar dikkati çekti.

HONDA ACCORD FİYATLARI BELLİ OLDU

Araç bayilerinde yaşanan tedarik sıkıntısı ve döviz kurundaki artış sıfır araçların fiyatlarını etkilemeye devam ediyor. Döviz kurunun yükselmesi ile beraber vatandaşlar Temmuz 2023 itibariyle piyasadaki araç modellerini araştırmaya başladı.

Honda markasının Accord modelinde temmuz ayı fiyatları belli oldu. Honda Accord modelinde fiyatlar neredeyse 2 milyon lira bandına yükseldi. Honda Accord, sedan sınıf araçlar arasında yer alırken Executive ve Executive+ olmak üzere 2 versiyonla satışa sunuldu.

TEMMUZ 2023 HONDA ACCORD FİYATLARI

Temmuz ayında Honda'nın Accord modelleri 1 milyon 808 bin liraya çıktı. Honda'nın resmi internet sitesi üzerinde fiyatlar temmuz ayına özel olarak listelendi. Müşterilerine Accord modeli için farklı fiyat seçenekleri sunan Honda, söz konusu modelde 1.5 litrelik VTEC motoru sundu.

sifir-arac-sahibi-olmak-isteyenler-buraya-honda-accord-temmuz-2023-fiyatlari-belli-oldu.jpg

Motorun elden geçirilen enjeksiyon sistemi, yenilenen aktif katalizörü ve daha güçlü krank mili ile revize edilmiş bir 1,5 litrelik dört silindirli güç ünitesi ile müşteriye sunuldu.

Honda Accord'un VTEC motoru sayesinde sürüş gücünün ayrı bir konfor sağladığı ifade edildi. Honda Accord model fiyatları;

  • 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive 1.808.000 TL
  • Executive+ 1.933.000 TL

screenshot-58.jpgHonda Accord, sedan görünümü sunarken 4 farklı renk seçeneğiyle müşterisinin beğenisine sunuldu. Kristal Siyah, Platin Beyaz, Kuvars Mavi, Meteor Gri renkleriyle seçim şansı sunan Honda Accord, 1 milyon 808 bin liradan satışa çıktı.

sifir-arac-sahibi-olmak-isteyenler-buraya-honda-accord-temmuz-2023-fiyatlari-belli-oldu-001.jpg

Honda Accord modeli hakkında daha fazla bilgi için Honda bayilerini ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla araç haberi için ''Haberankara.com'' adresini takip edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartıalım *
Kabine yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplanıyor! Gündem ekonomi!

Kabine yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplanıyor! Gündem ekonomi!