ANASAYFA Ekonomi Tesla bir zam daha yaptı! Otomobil fiyatı 2 milyon TL'yi aştı!

Tesla bir zam daha yaptı! Otomobil fiyatı 2 milyon TL'yi aştı!

Geçtiğimiz nisan ayında Tesla model Y aracı ile gündeme gelmişti. Bunun ile birlikte nisan ayından bu yana otomobil fiyatı da artmaya devam ediyor.
Tesla bir zam daha yaptı! Otomobil fiyatı 2 milyon TL'yi aştı!

Amerika Birleşik Devletleri merkeze elektrikli otomobil üreticisi olan Tesla geçtiğimiz haftalarda Türkiye'de satışlara başladı. Bunun ile birlikte Tesla ülkemize ilk olarak Model Y ile satışa sunulurken fiyatları da günden güne artmaya devam ediyor.

TESLA, BERLİN'DE ÜRETİLİYOR!

Türkiye sınırlarını girecek modeller Berlin'de üretilecek ve çevrimiçi olarak sipariş verilecek modeller için 10 bin TL'lik de bir ödeme alınacak.

Bunun ile birlikte Tesla model ye Türkiye'ye geldi geleli 10 bin adetin üzerinde sipariş alırken arabanın fiyatının artması dikkatlerden kaçmadı.

TESLA'YA 3 DEFA ZAM GELDİ!

2 milyon TL'yi aştı! Tesla, Türkiye fiyatlarına bir zam daha yaptı​​​​​​​

Tesla ilgi üzerine ilgi görmeye devam ederken geçtiğimiz haftalarda yapılan zam ile birlikte 1 milyon 775 bin TL'ye satıldı. Tesla'ya bir zam daha yapıldı ve yeni fiyatı 1 milyon 970.000 TL olarak güncellenirken 3. zam haberi daha geldi.

ABD OTOMOBİL MARKASI TESLA FİYATI 2 MİLYONU AŞTI

Yapılan zammın ardı arkası kesilmezken aracın satış fiyatı 2 milyon 181 bin TL'ye kadar yükseldi. Şimdi ise tesla'ya Zam üzerine zam gelmeye devam ediyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Elektronik sigarayı bırakınca vücutta gözlemlenen değişiklikler saymakla bitmedi!

Elektronik sigarayı bırakınca vücutta gözlemlenen değişiklikler saymakla bitmedi!