ANASAYFA Ekonomi Tüp fiyatlarına zam geldi cepler yandı! Ankara'da tüp fiyatları güncellendi

Tüp fiyatlarına zam geldi cepler yandı! Ankara'da tüp fiyatları güncellendi

Ülkemizde pek çok kişi tüp kullanımını sürdürüyor. Tüp fiyatlarına gelen zamlar cepleri yakmaya devam ederken vatandaşlar da bütçelerini ayarlamakta zorlanıyor. Alınan zam kararı ile tüp fiyatlarının arttığı öğrenildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Tüp fiyatlarına zam geldi cepler yandı! Ankara'da tüp fiyatları güncellendi

Tüp fiyatlarına zam geldi cepler yandı! Ankara'da tüp fiyatları güncellendi - Döviz kurunda yaşanan artış nedeniyle maliyetler de artıyor. Maliyetlerin artması zam haberlerinin ardı ardına gelmesine neden olurken asgari ücrete yapılan ara zam da üreticilerin fiyat artışına fırsat verdi.

HAZİRAN 2023 TÜP FİYATLARINA ZAM GELDİ

Zam haberlerinin birbiri ardına geldiği günlerde tüp kullanıcılarını üzen bir gelişme yaşandı. Bir süredir artış yaşanan tüp fiyatları yeniden zamlandı. Tüp fiyatlarına zam gelirken vatandaşlar da ''Tüp fiyatları ne kadar?'' sorusuna yanıt aramaya başladı. Yeni asgari ücret henüz cebe girmemişken tüpe de gelen zamlar vatandaşın bütçe hesabı yapmasına neden oldu. Tüp fiyatlarındaki artışlar vatandaşların canını sıkmaya devam ederken Aygaz, İpragaz, Milangaz gibi markaların güncel fiyatları merak edildi.

Tüp fiyatlarındaki bu artışlar enerji maliyetlerindeki yükseliş, döviz kurlarındaki dalgalanmalarla birlikte artış, uluslararası enerji piyasalarındaki etkiler ve vergi düzenlemeleri gibi faktörlerden kaynaklanırken yeni zam duyuruldu.

HAZİRAN 2023 TÜP FİYATLARI

Tüp fiyatları marka ve çeşidine göre değişiklik gösterirken güncel fiyatlar da listelendi. Başkent Ankara'da da tüp fiyatları merak konusu oldu. Tüp fiyatlarındaki artışlar, evinde tüp kullanmak zorunda olanların merak ettiği tüp fiyatlarını güncel olarak derledik.

MİLANGAZ TÜP FİYATLARI

screenshot-38.jpgscreenshot-39.jpgscreenshot-40.jpgscreenshot-41.jpg

AYGAZ TÜP FİYATLARI

screenshot-42.jpgscreenshot-43.jpgscreenshot-44.jpg

İPRAGAZ TÜP FİYATLARI

screenshot-45.jpg

İlden ile değişiklik gösteren tüp fiyatlarını Ankara'ya özel olarak derledik. Daha fazla ekonomi haberi için ''Haberankara.com'' adresini takip edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da bisiklet sürmek için nereler tercih edilmeli?

Ankara'da bisiklet sürmek için nereler tercih edilmeli?