ANASAYFA Ekonomi Türk Telekom tarifelerine yüzde 38 zam yapacağı tarihi duyurdu!

Türk Telekom tarifelerine yüzde 38 zam yapacağı tarihi duyurdu!

Ülkemizde artan döviz kuru ve asgari ücrete verilmesi kararlaştırılan ara zam ile birlikte pek çok kalemde de fiyat artışı gündeme geldi. Bununla birlikte Türk Telekom da tarifelerine zam yapacağını açıkladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Türk Telekom tarifelerine yüzde 38 zam yapacağı tarihi duyurdu!

Türk Telekom tarifelerine yüzde 38 zam yapacağı tarihi duyurdu! - Türkiye'deki döviz artışı devam ediyor. Dövizin artması maliyetlerin de artmasına neden olurken pek çok zam haberi de ardı ardına geliyor. Bir çok firma zam haberlerini açıklamaya devam ediyor. Son olarak Türk Telekom firması da tarifelerine zam yapacağını açıklayarak tarih verdi.

Türkiye'de hizmetlerine devam eden operatör firması Türk Telekom, tarifelerine yüzde 38 oranında zam yapacağını duyurdu. Pek çok Türk Telekom abonesi de ''Türk Telekom tarifelerine ne zaman zam gelecek?'' sorusuna yanıt aramaya başladı.

TÜRK TELEKOM'DAN YÜZDE 38 ZAM

Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi (Türk Telekom) telekomünikasyon hizmetlerini sunmak amacıyla devlet tarafından kurulmuş bir şirket olarak hizmetlerine devam ederken bünyesine genişbant internet, sabit telefon, mobil ve dijital TV yayınlarını da ekledi. Telekomünikasyon şirketi Türk Telekom, temmuz ayı başından itibaren fiyatlarına yüzde 38'e varan zam yapacağını duyurdu. Bununla birlikte paket ücretleri ve bazı hizmetler de zamlandı.

1 TEMMUZ İTİBARİYLE ZAM GELECEK

Türk Telekom 1 Temmuz itibarıyla tarifelerine yüzde 38'e varan zam yapacağını açıkladı. Paket ücretlerinin yanı sıra hat dondurma, devir ve statik IP gibi hizmetler de zam alacak. Yeni fiyat listeleri merak edilirken zamlı kalemler de belli oldu. Türk Telekom tarifelerinde 1 Temmuz itibariyle geçerli olacak fiyat listesi de açıklandı. Buna göre Türk Telekom da 1 Temmuz 2023 tarihi itibariyle zam alacak olan ürünler şöyle listelendi;

KURUMSAL TARİFELER

screenshot-36.jpg

BİREYSEL TARİFELER

screenshot-35.jpg

YAZLIK İNTERNET PAKETLERİ

screenshot-38.jpg

DİĞER ÜCRETLER

screenshot-37.jpg

Söz konusu zamlar 1 Temmuz 2023 tarihinden itibaren geçerli olacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankaragücü'nün yeni sezon formaları tanıtıldı! Taraftardan yorum gecikmedi!

Ankaragücü'nün yeni sezon formaları tanıtıldı! Taraftardan yorum gecikmedi!