ANASAYFA Ekonomi Yeni dönemin ilk Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplandı!

Yeni dönemin ilk Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplandı!

Ekonomi Koordinasyon Kurulu alınan bilgiler neticesinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı. Ve işte haberin tüm detayları..
Yeni dönemin ilk Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplandı!

Alınan bilgiler neticesinde bugün Ekonomi Koordinasyon Kurulu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz başkanlığında bir araya geldi. Bunun ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki toplantıya Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan da dahil oldu.

Yeni dönemin ilk Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısı bugün yapılıyor. Bunun ile birlikte toplantıda ekonomi yönetiminin tam kadro yer alacağı da biliniyor.

Ayrıca Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz başkanlığındaki toplantıya Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek başta olmak üzere Ticaret Bakanı Ömer Polat, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat ışıkhan'da yer alıyor.

Toplantıda ekonomide son dönemde yaşanan gelişmeler masaya yatırılacak. Aynı zamanda enflasyon ile mücadelede atılacak adımlar da yine toplantının gündem maddesi olacak.

Cumhurbaşkanı yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın ise toplantının son bulmasının ardından basın açıklaması yapması bekleniyor.

HAFİZE GAYE ERKAN TOPLANTIDA YER ALACAK

Hafize Gaye Erkan kimdir, kaç yaşında, hangi okuldan mezun? (Merkez Bankası'nın ilk kadın başkanı Hafize Gaye Erkan hakkında bilgiler) - Son Dakika Türkiye Haberleri | NTV Haber​​​​​​​

Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda en dikkat çeken isimler arasında Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan yer alıyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel ile birlikte kurum ve kuruluşların temsilcileri de Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısında bulunacak isimler arasında yer alıyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Engelli aylığı ve yaşlı aylığı ne zaman, ne kadar ödenecek?

Engelli aylığı ve yaşlı aylığı ne zaman, ne kadar ödenecek?