En İyi Cast Ajansı Seçimi Nasıl Olmalı? 

En İyi Cast Ajansı Seçimi Nasıl Olmalı? 

Cast ajansları, oyuncu ve figüran olmak isteyen kişiler ile oyuncu arayışında olan prodüksiyon şirketleri arasında bağ kuran ve onları bir araya getiren firmalardır. Oyuncu olmak isteyen adayların en çok tercih ettikleri seçeneklerden biri olduğu gibi yapımcılarında gözdesi haline gelmektedir.

14 Ocak 2020 - 15:09

Yapımcıların oyuncu arayışı cast ajans firmaları aracılığı ile daha kolay hale gelmiştir. Cast ajans sayesinde artık oyuncu olmak isteyenler doğru adımlar atabilirken, yapımcılar da istedikleri kriterlere uygun adaylara rahatlıkla ulaşmaktadır.

Bizler cast ajans firması olarak bu konuda oyuncu adaylarına kolaylık sağlamakta ve yardımcı olmaktayız. Herkesin de bildiği üzere günümüzde cast ajans firması adı altında çalışan birçok firma bulunmaktadır.

Ancak her cast ajans aynı görevi görmemektedir. Cast ajanslar iki başlık altında incelenmektedir. 1 Figürasyon cast ajansları 2 Kariyer, şöhret ve yetenek yönetimi yapan ajanslar. Figürasyon temini yapan ajanslar genellikle yapımın ihtiyaç duyduğu kalabalık sahneler, diyaloglu bölüm oyuncusu niteliğinde oyuncu temini sağlarlar. Kariyer ve Şöhret Yönetimi yapan ajanslar ise oyunculuk mesleğini icra etmek isteyen adaylara doğru bir yetenek yönetimi yapmasını sağlayarak emin adımlar ile kariyer basamaklarına ulaştıran kuruluşlardır.

Cast ajansların Bazıları son derece güvenilir ve kaliteli hizmet verirken, bazıları ise sadece insanları kandırmak amacıyla kendi çıkarlarını göz önünde bulundurmak için kurulan firmalardır.

Eğer güvenilir bir cast ajansına oyunculuk için başvuru yapmayı düşünüyorsanız tüm faktörleri göz önünde bulundurup ona göre başvuru yapmanız sizin açınızdan büyük bir artı olacaktır.

 

NEDEN BİZ?

Firmamız, profesyonel ve dinamik ekibi ile beraber kaliteyi ilke edinerek başarılı projelere imza atmıştır. Türk dizi ve sinema sektörüne kazandırmış olduğumuz starlar ile Türkiye’nin 3. Büyük Ajansı ünvanına sahibiz. İstanbul ve Ankara merkezli olan firmamız yapılan her başvuruyu titizlik ile incelemektedir.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile cast ajans firmaları arasında yer almaktayız. Koordineli çalışmalarımız ile sinema ve televizyon sektörüne özgü yeteneklerinizi değerlendirmeniz için kariyer yolunuza ortak olmaktayız.

Oyunculuk alanında yetenekleriniz bir cast ajansı için her zaman çok önemlidir. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile ajansımızın rehberliğinde kariyer planınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Hedefimiz daha da büyüyerek oyunculuk hayali olan adaylarımızın hayallerine ortak olmaktır. Unutmamalısınız ki, başarıya giden yol hedef belirlemekten geçer. Sizlerde hayallerinizin peşinden koşmak için zaman kaybetmeyin!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gurbetçi ailenin otomobili TIR'a çarptı: 5 ölü
Gurbetçi ailenin otomobili TIR'a çarptı: 5 ölü
Çankaya’nın yeni parkları halkın hizmetinde
Çankaya’nın yeni parkları halkın hizmetinde