Enflasyonla Mücadele Programına Bir Destek De Meva Şehir’den

Enflasyonla Mücadele Programına Bir Destek De Meva Şehir'den

Ünsal Group Ankara Eryaman'da yükselen Meva Şehir Projesi'nde indirim uygulayarak Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan Enflasyonla Mücadele Programı'na destek olduğunu duyurdu.

12 Ekim 2018 - 13:06 - Güncelleme: 12 Ekim 2018 - 13:06

Ünsal Group Ankara Eryaman'da yükselen Meva Şehir Projesi'nde indirim uygulayarak Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan Enflasyonla Mücadele Programı'na destek olduğunu duyurdu. Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal, "Enflasyonla mücadelede devletimize ve halkımıza her türlü desteği vermeye hazırız. Bu bağlamda, Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı'na yapacağımız indirimlerle katılıyoruz" dedi. Ünsal, şöyle konuştu:

 

"ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYUYORUZ"

"Elimizi taşın altına koyuyor ve Ankara’nın en donamlı konut projelerinden olan Meva Şehir’de kur artışı nedeniyle yükselen inşaat maliyetlerine rağmen fiyat artışı yapmıyoruz. Aynı zamanda nakit alımlarda yüzde 20, taksitli alımlarda yüzde 10 indirim yapıyor ve faizsiz 36 ay taksit imkanı sunarak kampanyaya destek oluyoruz. 

 

TÜRKİYE İÇİN BUGÜN VE HER ZAMAN HALKIMIZIN YANINDAYIZ

Ülkemizin karşı karşıya olduğu sıkıntılı günlerin üstesinden hep birlikte gelebileceğimize inanıyoruz. Hiç şüphesiz uzun vadeli sürdürülebilir büyümeyi sağlama yolunda en öncelikli unsur ekonomide güven ortamının oluşmasıdır. Doğru politikalarla sanayimizi güçlendiren, AR-GE, üretim, istihdam ve ihracat kabiliyetlerimizi artıran ve yatırımları teşvik eden bir yaklaşım ülkemizin sahip olduğu potansiyeli daha da ileri taşıyacaktır. Ünsal Group olarak 37 yılı aşkın süredir ülkemizin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlayacak şekilde yatırım yapmaya devam ediyoruz. Son dönemde inşaasını sürdürdüğümüz yatırım değeri 600 milyon TL olan Meva Şehir projesi bunun somut bir göstergesidir."

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mansur Yavaş'tan Ankaralı Taksicilere Müjde!
Mansur Yavaş'tan Ankaralı Taksicilere Müjde!
Bir İhale Daha Canlı Yayında! Ankara'da Şeffaf Yönetim Örnekleri Sergileniyor...
Bir İhale Daha Canlı Yayında! Ankara'da Şeffaf Yönetim...