En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Evinde ölü bulunan oyuncu Levent Aykul'un berberdeki son videosu ortaya çıktı! İşte o video

Magazin 24.07.2021, 14:40

Bayram nedeniyle gittiği Antalya'daki yazlık evinde ölü bulunan oyuncu Levent Aykul'un ölmeden önceki son görüntüsü ortaya çıktı. Şüpheli ve erken ölümü ile sevenlerini üzen oyuncunun 4 gün önce berberde çektiği son videoda oldukça keyifli olduğu gözlerden kaçmadı.

Film San Vakfı Yönetim Kurulu üyesi olan Levent Aykul, bayram için gittiği Antalya Kemer'deki yazlık evinde ölü bulundu. 61 yaşındaki oyuncunun ölümü kayıtlara "şüpheli" olarak geçildi. Oyuncunun ölümünün ardından yapılan muayenede iki önce vefat etmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

BERBERDE ÇEKTİĞİ GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI ORTAYA

Çeşitli dizi ve filmde rol alan oyuncunun 4 gün önce çektiği bir videosu ortaya çıktı. Bayram için hazırlık yapan oyuncu, tıraş olmak için berbere gitmiş ve orada keyifli bir video çekmiş. Aykul, Instagram hesabından yayınladığı videoda "Saç, sakal ile bayram hazırlığı yapayım dedim sizlere. Ama berberde makara. Zaten kıyafetim yok. Üstüne üstlük transparan önlük giydirmiş sağ olsun" diyor.

"SENİ UNUTMAYACAĞIZ"
Oyuncunun ölüm haberinin ardından bu videonun altına binlerce taziye yorumu yapıldı. Wilma Elles "Daha bir hafta önce konuştuk...Levent lütfen nasıl gittin..... seni unutmayacağız..." yorumunu yaparken Hakan Peker "Doğrulanmış Daha iki gün önce konuştuk çok üzüldüm şok oldum güzel dostum inanamıyorum hala" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!