Farah Zeynep Abdullah ’Bizim İçin Şampiyon’u Anlattı:...

Farah Zeynep Abdullah 'Bizim İçin Şampiyon'u Anlattı: "Senaryosunu Okurken Bir Seyirci Olarak Aşık Oldum"

"Öyle Bir Geçer Zamank Ki" dizisi ile yıldızı parlayan, "Kurt Seyit ve Şura"da sergilediği oyunculuk ile isminden söz ettiren, "Bir Küçük Eylül Meselesi" ve "Unutursam Fısılda" sinema filmleri ve müzik kariyeri ile başarı basamaklarını tırmanan Farah Zeynep Abdullah yeni sinema filmi "Bold Pilot: Bizim İçin Şampiyon"u anlattı.

05 Aralık 2018 - 12:52 - Güncelleme: 05 Aralık 2018 - 13:05

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisi ile yıldızı parlayan, “Kurt Seyit ve Şura” da sergilediği oyunculuk ile isminden söz ettiren, “Bir Küçük Eylül Meselesi” ve “Unutursam Fısılda” sinema filmleri ve müzik kariyeri ile başarı basamaklarını hızla tırmanan bir elinde on marifetli Farah Zeynep Abdullah, MAG Aralık sayısı için objektif karşısına geçti.

“Bizim İçin Şampiyon” filmi gösterimi öncesi kariyeri ile ilgili soruları yanıtlayan güzel ve başarılı oyuncu merak edilenleri çok özel röportajında paylaştı. Çocukluğundan beri hep gelecekteki haliyle konuşmak istediğini ve ona mektuplar yazdığını anlatan Farah Zeynep, “Bu Hangi Masaldı” teklisinin hikayesini ve müzik ile olan bağını da anlattı. Bold Pilot senaryosunu okurken kendisini seyirci olarak düşünüp aşık olduğunu ve projenin nasıl başladığının da öyküsünü anlatan Farah Zeynep, gelecek planları ile ilgili de merak edilenleri paylaştı. Farah Zeynep Abdullah'ın MAG Dergisi'ne verdiği röportajdan öne çıkan başlıklar şöyle:

 

"SONUNDA ÇOK AĞLADIM"

"Senaryoyu okumaya başladım ama açıkçası Bold Pilot’ı tanımıyordum ve hikayenin nereye gideceğine dair bir fikrim de yoktu. Sanırım ondan dolayı da çarpıldım senaryoyu okurken... Her şeyden öte, öncelikle bir seyirci olarak aşık oldum senaryoya. Sonunda çok ağladım ama enteresan bir ağlamaydı, içimde umutlar yeşerten bir ağlama... Böylesine ilham verici bir filmin içinde yer almayı çok istediğim için bir an bile tereddütte kalmadım."

 

"HAYALLERİNDEKİ GİBİ OLMUŞTUR UMARIM"

"İlk set günümde Begüm Atman’ın, yani benim oynadığım karakterin ablaları sete gelmişti ve ben de karavanın camından bakıyordum onlara. Çok çekindim yanlarına gitmekten ama tanıştırmak için ekibimiz beni dışarı davet etti. Titriyordum; onların gözlerine bakınca ağlamaktan korkuyordum... Bir de ilk sahne olarak dolu dolu aşk yüklü bir sahne çekecektik hemen sonrasında... Kendimi tuttum, sarıldık ve bana “filmi duyduğumuz andan beri Begüm’ü senin oynamanı istedik” dediler. Harikaydı tabii ama harika olduğu kadar baskı da yaratmıştı bu dedikleri. O baskı duygusundan senaryoyu düşünerek kurtuldum. Layığıyla ve hayallerindeki gibi olmuştur umarım. Film bittikten sonra duydum ki, filmin tamamını izleyememişler; Begüm’e çok benzettikleri için bir yerden sonra geri kalanını görmeye dayanamamışlar. Bir de Halis Karataş’ı gördüm, Veli Efendi çekimlerinde. Çok çekindim, hayranlık duyup merhaba diyemedim, ileriden yürürken onu izledim."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kovboylar koronaya karşı
Kovboylar koronaya karşı
Ankara'da servis minibüsü seyir halinde alev aldı
Ankara'da servis minibüsü seyir halinde alev aldı