Fenerbahçeliler Yenimahalle’de Buluştu

Fenerbahçeliler Yenimahalle'de Buluştu

Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi ülke çapında ses getirecek organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

11 Haziran 2019 - 12:10

Ankara Fenerbahçeli İş İnsanları Spor Kulübü Derneği (AFİDER) Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Fenerbahçe Spor kulübünü ziyaretinin 101. ve kulübün kuruluşunun 112. yılı nedeniyle düzenlenen etkinlikte, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü öğrencileri “Halk Dansları ve Tiyatral” gösterisi sergiledi.

80 kişilik dev kadro ile “Fener Ol” kampanyasına destek olmak amacıyla  gerçekleştirilen gösteriye Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Başkan Yardımcısı Erhan Aras, AFİDER Yönetim Kurulu Başkanı Engin Aygüney, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda Fenerbahçeli katıldı. 

 

“FENERBAHÇE ÜLKEMİZ İÇİN BÜYÜK BİR DEĞERDİR”

Fenerbahçe’nin Türk futbolunun güzide kulüplerinden biri olduğunun altını çizen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Fenerbahçe kuruluşundan sonra Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilk ziyaret ettiği spor kulübüdür. Bu güne kadar ülkemizi, uluslar arası camiada, bir çok spor dalında, önemli başarılar sergileyerek temsil eden Fenerbahçe Spor Kulübü, son yıllarda sıkıntılı bir dönem içerisindedir. Ama biliyoruz ki Fenerbahçe yine Fenerbahçe’dir, ülkemiz için büyük bir değerdir. Fenerbahçe’ye destek olmak için hazırlanan böylesine anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan onur duyuyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerini yaşatan ve sıkı sıkıya bağlı olan taraftar kitlesine sahip Fenerbahçe Spor Kulübüne başarılar diliyorum" şeklinde konuştu. 

 

YAŞAR'A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Düzenlenen etkinliğe ev sahipliği yaptığından dolayı Başkan Yaşar’a teşekkür plaketi takdim eden AFİDER Başkanı Engin Aygüney“2010 tarihinden bu yana faaliyetlerini sürdüren derneğimizin ilk hedefi Fenerbahçe Spor Kulübünü Ankara’da en iyi şekilde temsil etmektir. Bu güne kadar özellikle çocuklar için onlarca sosyal sorumluluk projesine imza atmış olan AFİDER, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizgisinden yürüyen ve ilkelerine bağlı olan bir neslin yetişmesi için var gücüyle çalışmaktadır. Düzenlemiş olduğumuz bu anlamlı etkinliğe ev sahipliği yapan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamu bankalarından 4 yeni kredi destek paketi
Kamu bankalarından 4 yeni kredi destek paketi
AŞTİ'de ek sefer yoğunluğu
AŞTİ'de ek sefer yoğunluğu