Fethi Yaşar’dan Ankara Valisi Vasip Şahin’e Hayırlı Olsun...

Fethi Yaşar'dan Ankara Valisi Vasip Şahin'e Hayırlı Olsun Ziiyareti... İşte Görüşmenin Detayları...

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, göreve yeni başlayan Ankara Valisi Vasip Şahin’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

14 Aralık 2018 - 14:33 - Güncelleme: 14 Aralık 2018 - 15:53

2014-2018 yılları arasında 4 yıl süre ile İstanbul Valiliği yapan ve Kasım ayında Ankara Valiliği görevine başlayan Şahin’e başarı dileklerinde bulunan Yaşar, ilçe genelinde hayata geçirilen projeler hakkında bilgi verdi. Vali Vasip Şahin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ankara Valisi Vasip Şahin “Hangi makamda olursak olalım halkın güvenliği ve huzuru için uyum içerisinde çalışarak, diyalog ve işbirliğini esas kılmalıyız” dedi.

 

"KURUMLAR UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞMALIDIR"

Göreve geldiği günden beri ilçe de kültür, sosyal ve eğitim alanlarında vatandaşların huzuru ve mutluluğu için birçok projenin hayata geçirildiğini belirten Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Devletin içerisinde bulunan tüm kurumlar vatandaşa hizmet ile yükümlüdür. Bir yerel yönetici olarak 10 yıldır Yenimahalle ilçesinde eşit yurttaşlık bilinci ile kimseyi ötekileştirmeden vatandaşa hizmet ediyoruz. Devlet kurumlarının birbirleriyle uyum içerisinde çalışması, birlik ve beraberlik içerisinde olması, vatandaşların kaliteli ve zamanında hizmet almasına olanak sağlamaktadır. Bu nedenle görev yetkimiz çerçevesinde ilgili olduğumuz tüm devlet kurumları ile uyum içerisinde çalışıyor, birlikte projeler üretiyoruz. Kamu görevi yapan kurumlar ve yöneticilerimiz ile iş birliği içerisinde çalışmamız kent sakinlerinin yararınadır. Sayın Şahin’e yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ATO üyelerine “Ankara ticaret akademisi” eğitimi
ATO üyelerine “Ankara ticaret akademisi” eğitimi
Ankara'nın
Ankara'nın "kuş cenneti" 200 kuş türüne ev sahipliği yapıyor