Fethi Yaşar ve Alper Taşdelen’den Teşekkür Mesajı

Fethi Yaşar ve Alper Taşdelen'den Teşekkür Mesajı

CHP Parti Meclisi'nin Yenimahalle ve Çankaya'da mevcut isimlerle devam etme kararının ardından Fethi Yaşar ve Alper Taşdelen'den teşekkür mesajı geldi.

15 Kasım 2018 - 13:23 - Güncelleme: 15 Kasım 2018 - 14:23

CHP Parti Meclisi'nin (PM) bugünkü toplantısının ardından bazı il ve ilçeler için belediye başkanlığı kesinleşen isimler açıklandı. PM, Ankara'nın 2 büyük ilçesi Yenimahalle ve Çankaya'da mevcut isimlerle yola devam etme kararı aldı. Karar göre, Yenimahalle'de mevcut başkan Fethi Yaşar, Çankaya'da ise mevcut başkan Alper Taşdelen 2019 yerel seçimlerinde aday olarak gösterildi. Kararın ardından Yaşar ve Taşdelen sosyal medya üzerinden teşekkür etti.

 

Yenimahalle Belediye Başkanı ve CHP'nin Belediye Başkan Adayı Fethi Yaşar, "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na ve partimizin yetkili kurullarına beni Yenimahalle'de tekrar aday gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Yenimahallemiz için söz verdiğimiz gibi, çok çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

 

Çankaya Belediye Başkanı ve CHP'nin Belediye Başkan Adayı Alper Taşdelen ise, şu paylaşımı yaptı:

"Parti Meclisimizin onayı ile yeniden aday gösterilmenin onurunu yaşıyorum. Başta genel başkanım olmak üzere, parti meclisimize ve partimizin bütün üyelerine teşekkür ediyorum. Atatürk'ün ilçesinde ona yaraşır hizmetler üretmeye, hiç durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz."

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Etimesgut, Sincan ve Yenimahalle’de su kesintisi
Etimesgut, Sincan ve Yenimahalle’de su kesintisi
Ankara’nın 4 ilçesinde su kesintisi
Ankara’nın 4 ilçesinde su kesintisi