Fethi Yaşar Veysel Tiryaki’yi Ağırladı

Fethi Yaşar Veysel Tiryaki'yi Ağırladı

Yenimahalle Belediye Başkanı ve CHP Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Fethi Yaşar, AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı olan Veysel Tiryaki’yi makamında kabul etti.

04 Ocak 2019 - 14:00 - Güncelleme: 04 Ocak 2019 - 14:00

Yenimahalle Belediye Başkanı ve CHP Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Fethi Yaşar, AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı olan Veysel Tiryaki’yi makamında kabul etti. Seçim yarışının olgunluk ve demokrasi havası içerisinde geçmesini temenni eden Başkan Yaşar, “Benim yaşamımda kavga hiç olmadı, bundan sonra da olmayacak. İlçemdeki demokratik yarışın Türkiye’ye örnek olmasını temenni ediyorum” dedi.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Fethi Yaşar, seçimlerin demokratik bir ortamda, şölen havası içerisinde geçmesi gerektiğinin altını çizen Yaşar, “İnşallah bu seçimlerde de başkan adayları Yenimahalle ismini lekelemeden fikrini, zikrini özgürce ortaya koyacak. Elbette eleştiriler, farklı görüş ve düşünceler olacak ama bu seçimleri de demokratik adap çerçevesinde götürürsek Yenimahalle kazanır. Yenimahalle halkı kavgayı, huzursuzluğu sevmez. Benim yaşamımda da kavga, kalp kırma yok. Olgun, dostluk ve barış içinde bir seçim dönemi diliyorum” dedi.

Belediyelerin hizmet etme makamı olduğunu kaydeden Başkan Yaşar, “Veysel Bey ile eskiyle dayanan bir dostluğumuz var. Ben dostlukları mendil olarak görenlerden değilim. Dostluk ömür boyu. Önemli olan hoş bir seda bırakmak. Yenimahalle için hayırlısı ne ise o olsun. ifadelerini kullandı.

 

“ABİ, KARDEŞ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

“Ankara’daki belediye başkanı arkadaşlarımızın içinde en samimi olduğum Fethi Abi’dir” diye konuşan Tiryaki de, “Temennilerimiz ortak. Seviyeli, demokratik bir yarış olacağına, nezaket kurallarının sonuna kadar gözetileceğine inanıyorum. Bu konuda elimden geleni sonuna kadar yapacağım. Sonuç ne olursa olsun biz abi, kardeş olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇANKIRI-BİR'den hemşehrilerine yardım
ÇANKIRI-BİR'den hemşehrilerine yardım
Gölbaşı Belediyesinden böceklere karşı ilaçlama
Gölbaşı Belediyesinden böceklere karşı ilaçlama