BHA İmar Planlama

Adres: Mustafa Kemal Mahallesi, 2131. sokak, No: 21 Şehir : Ankara Telefon: 03124373730

http://www.bhaplanlama.com/

 

BHA Planlama hakkında tanıtım yazısı:

 

 

"1997 yılında faaliyetine başlamış olan firmamızın merkezi Ankara'da bulunmaktadır. Firmamız her tür ve ölçekte İmar Planı Yapımı, Sayısal Halihazır Harita Yapımı, İmar Uygulaması, Koruma Amaçlı İmar Planları, Kentsel Dönüşüm Projeleri, Jeolojik ve Jeoteknik Etüd İşleri, Coğrafi Bilgi Sistemleri yardımı ile veri tabanına bağlı olarak plan hazırlanması, sayısal görüntü işleme, Sayısal Arazi Modellemesi, Kent Bilgi Sistemi Oluşturulması konularında hizmet vermektedir.

Kuruluşumuz personeli çalıştığı sahalarda yeterli eğitim ve bilgi birikimine sahip olup; bu eğitim ve bilgi birikimini tecrübe, uzmanlık ve dinamizm ile birleştirerek dürüst ve güvenilir bir çalışma anlayışı ile en üst seviyede hizmet sağlamayı temel amaç edinmiştir.

Kendini yenileme ve sürekli iyileştirmeyi prensip edinmiş olan kuruluşumuz, toplam kalite yönetim sistemi felsefesini benimsemiş ve bunu ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi'ne geçerek belgelemiştir. ISO 9001-2000 standardının tüm gereklilikleri kuruluşumuz tarafından yerine getirilmekte ve her sene gerçekleştirilen denetimlerle kontrol edilmektedir.

Firmamız sahip olduğu tecrübe, bilgi birikimi, personel ve teknik ekipmanla en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Saygılarımızla.

ŞİRKET KURUCU ORTAKLARI


Murat Hakan MUTLU

Bilge Hakan AÇIL

Barbaros TAYBILLI"

 

 

Biz de BHA İmar Planlama kurucu ortaklarından Murat Hakan Mutlu ile bir röportaj gerçekleştirdik. Bizi şirketinde kapıda karşılayan Mutlu; olgun duruşu, ağır başlı tavrı ve sorularımıza verdiği samimi cevaplarla keyifli bir röportaj gerçekleştirmemize yardımcı oldu.

 

 

İşte BHA İmar Planlama kurucu ortaklarından Murat Hakan Mutlu ile yaptığımız röportaj....

 

- Merhaba Hakan Bey. biraz kendinizden bahseder misiniz?

Merhabalar. 1974 Kırıkkale doğumluyum. Gazi Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezunum. Yaklaşık 20 yıldır şehir planlama ve imar üzerine çalışıyorum.

 

BHA İmar Planlama'nın kuruluşu nasıl gerçekleşti?

- Biz 3 okul arkadaşıyız. 1997 yılında bir araya geldik ve böyle bir organizasyonun kuruluşuna ilk adımı attık. O yıldan beri ortaklığımız ve dostluğumuz devam etmektedir.

 

- Şirketinizin faaliyet alanlarından ve yapısından bahseder misiniz? 

Şirketimiz 3 kurucu ortaklı, yaklaşık 25 çalışanı ile Mustafa Kemal Mahallesi'nde bulunan merkezimizde faaliyet göstermektedir. İmar planlama, kentsel dönüşüm, kent bilgi sistemi, inşaat ve proje alanlarında yüksek kaliteli işler çıkarmaktayız. 

 

 

- İşinizle ilgili hedefleriniz nelerdir?

Şu anki konumumuzda zaten Türkiye'de alanımızda etkin bir yerde bulunmaktayız. Hedefimiz bu yeri korumak ve daha da ileriye taşımaktır.

 

- Bu net bilgiler için sizlere teşekkür ediyoruz.

Ben teşekkür ederim. Yayın hayatınızda başarılar diliyorum.

 

 

 

Firma'ya Mesaj Gönder