FLAŞ! Ankapark İhaleye Çıktı, Teklif Veren Olmadı

FLAŞ! Ankapark İhaleye Çıktı, Teklif Veren Olmadı

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Atatürk Orman Çiftliği'ne başkentin turizmine kaktı sağlaması için inşa edilen Ankapark bugün ihaleye çıktı.

14 Haziran 2018 - 13:26

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Atatürk Orman Çiftliği'ne başkentin turizmine kaktı sağlaması için inşa edilen Ankapark bugün ihaleye çıktı. Bu sabah gerçekleştirilen işletme ihalesine teklif veren olmadığı ve yeni ihalenin 28 Haziran tarihinde gerçekleştirileceği öğrenildi.

Büyükşehir Belediyesi'ne 29 yıllığına tahsis edilen AOÇ arazisi sınırları içindeki Ankapark alanının kapalı zarf usulüyle işletmeye verilmesi ihalesi, hizmet binasının encümen salonunda Belediye Encümeni'nce gerçekleştirildi. İhaleye katılan ve teklif veren olmadığı için ihalenin 28 Haziran tarihine ertelendiği öğrenildi.

 

MUSTAFA TUNA TWİTTER HESABINDAN DUYURMUŞTU

ANKARA Büyükşehir Belediyesi tarafından başkentin turizmine katkı sağlaması için inşa edilen Ankapark’ın ihalesiyle ilgili dün Twitter hesabından bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, “Avrupa’nın en büyük temalı eğlence parkı Ankapark artık kapılarını ziyaretçilerine açmak için gün sayıyor. 14 Haziran saat 10.00’da Ankapark’ın 29 yıllığına işletmeye verilmesi işi ihalesi yapılacak. Şimdiden Ankaramıza hayırlı olmasını dilerim.'' demişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Günü kurtarmaya değil, geleceğe mührümüzü vurmaya odaklandık”
“Günü kurtarmaya değil, geleceğe mührümüzü vurmaya...
Tulumtaş Mağarası, turizmin göz bebeği olmaya aday
Tulumtaş Mağarası, turizmin göz bebeği olmaya aday