FLAŞ! MHP Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Fatih Çetinkaya...

FLAŞ! MHP Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Fatih Çetinkaya Sosyal Köşe'de Vatandaşın Sorularını Yanıtlayacak

Beş senedir Başkentlilere internet ortamından hizmet veren, kentin tek marka tescilli ve en çok ziyaret edilen yerel haber sitesi Haber Ankara, sosyal medya üzerinden canlı yayınlarına devam ediyor.

05 Haziran 2018 - 09:45 - Güncelleme: 07 Haziran 2018 - 15:11

Beş senedir Başkentlilere internet ortamından hizmet veren, kentin tek marka tescilli ve en çok ziyaret edilen yerel haber sitesi Haber Ankara, sosyal medya üzerinden canlı yayınlarına devam ediyor.

 

Kent gündemi canlı yayınlarla sosyal medyaya taşınıyor. Haber Ankara ana site ve Facebook'ta canlı yayınlara devam ediyor. Haber Ankara bu kez; 7 Haziran Perşembe günü Volkan Memduh Gültekin'in sunumuyla "Sosyal Köşe'' programında, MHP Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Fatih Çetinkaya'yı ağırlıyor.

 

VATANDAŞ SORACAK, FATİH ÇETİNKAYA YANITLAYACAK

Haber Ankara'nın canlı yayınında vatandaş sorularını Haber Ankara Facebook sayfası üzerinden sosyal medya üzerinden soracak, MHP Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Fatih Çetinkaya canlı yayında yanıtlayacak. ''Sosyal Köşe", Volkan Memduh Gültekin'in sunumuyla, 7 Haziran Perşembe günü saat 15:00'te Haber Ankara Facebook sayfası ve www.haberankara.com üzerinden canlı yayında sizlerle...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkentte belediye otobüsü yön levhasına çarptı
Başkentte belediye otobüsü yön levhasına çarptı
Kamu çalışanları için idari izin esasları belli oldu
Kamu çalışanları için idari izin esasları belli oldu