FLAŞ! Valilik’ten Vergi Dairesi Patlaması Soruşturma Sonucu...

FLAŞ! Valilik'ten Vergi Dairesi Patlaması Soruşturma Sonucu Hakkında Açıklama

Ankara Valiliği, Çukurambar'da, Ankara Vergi Dairesi'nde gerçekleşen patlamayla ilgili olarak başlatılan soruşturma sonucuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

31 Mart 2018 - 11:09 - Güncelleme: 31 Mart 2018 - 11:09

Ankara Valiliği, Çukurambar'da, Ankara Vergi Dairesi'nde gerçekleşen patlamayla ilgili olarak başlatılan soruşturma sonucuna ilişkin  açıklamalarda bulundu. Valilik, patlama ile ilgili; 11 özel güvenlik görevlisinin görevlerinin gerektirdiği özen ve dikkati göstermemeleri nedeniyle kusurlu olduklarını açıkladı.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

01.02.2018 Perşembe günü saat 20.03’te Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı ana hizmet binası önünde meydana gelen patlamayla ilgili olarak olayda sorumluluk ve ihmallerin araştırılması maksadıyla Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan inceleme ve soruşturma sonucunda; binada görevli 11 özel güvenlik görevlisinin, görevlerinin gerektirdiği özen ve dikkati göstermemeleri nedeniyle kusurlu oldukları anlaşılmıştır. 

Vergi Dairesi Başkanlığında çalışan 11 özel güvenlik görevlisinin sertifikaları iptal edilerek bu kişilerin özel güvenlik görevlisi kadrosundan çıkarılmasına karar verilmiştir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da bir mahalleye giriş çıkışlar yasaklandı
Ankara'da bir mahalleye giriş çıkışlar yasaklandı
Ankara'da koronavirüs denetimlerinde ceza yağdı
Ankara'da koronavirüs denetimlerinde ceza yağdı