Gecekondu Davet Ediyor: Tarihimiz 19.10, Saatimiz 19.10! Ziyaretler...

Gecekondu Davet Ediyor: Tarihimiz 19.10, Saatimiz 19.10! Ziyaretler Devam Ediyor!

MKE Ankaragücü’nün taraftar derneklerinden Gecekondu, bu Cuma akşamı düzenlemeyi planladıkları “1910 Ankaragücü Dayanışma Gecesi” için hazırlıklarına hız veriyor. Ankaragücü’nün kuruluş tarihi olan 1910’un sembolize edileceği gece, 19 Ekim Cuma akşamı saat 19.10’da Ankara JW Marriot Otel’de gerçekleşecek.

17 Ekim 2018 - 13:02

1910 Ankaragücü Taraftarlar Derneği, Bu Cuma akşamı yani 19 Ekim saat 19.10’da düzenleyeceği “1910 Ankaragücü Dayanışma Gecesi” için son hazırlıklarını tamamlıyor. Geceye Ankaragücü’ne destek veren birçok siyasi parti temsilcisi, belediye başkanları ve daha birçok ileri gelen isim katılım gösterecek.

1910 Ankaragücü Taraftarlar Derneği ya da bilinen adıyla “Gecekondu” ekibinden Yönetim Kurulu Başkanı Koray Akdoğan, Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Elmalı ve basın sözcüsü Serhat Kahveci son hafta içerisinde, Belediye Başkanları ve Siyasi Parti temsilcilerine makam ziyaretleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Ankara Ticaret Odası’na bir ziyaret gerçekleştiren dernek ekibi, Başkanvekili Halil İbrahim Yılmaz ile bir görüşme gerçekleştirdi. Ankaragücü’nün Ankara’ya bir spor makası sağladığını söyleyen Yılmaz, dayanışma gecesi için ellerinden gelen desteği vereceklerini ve atılım göstereceklerini de dile getirdi. Ayrıca ziyaret sırasında, Ankaragücü ile Ankara’da yeni projeler üretmek için proje fikirleri de oluştu.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’a gerçekleştirilen makam ziyaretinde, gecenin önemi ve detaylarından bahsedildi. Başkan Ak, dayanışma gecesi için dernek üyelerine başarılar dilerken, destek olacaklarını da üyelere aktardı.

Ak Parti Ankara İl Başkanlığı’na gerçekleştirilen ziyarette ise, İl Başkanı Hakan Han Özcan makamında ziyaret edildi. Ziyarete Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi olan ve aynı zamanda MKE Ankaragücü Asbaşkanı da olan Murat Ağcabağ da katılım gösterdi. Başkan Özcan, Ankaragücü’nün Ankara için kıymetli olduğundan bahsederken, gece için ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti.

Dernek ekibi, CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu’na da bir ziyaret gerçekleştirdi. Kuşoğlu Ankaragücü’nün Ankara’yı süper ligde temsil eden tek takım olduğu için guru kaynağı olduğundan bahsederken, böle bir gecenin Ankara’ya değer katacağını belirtti. Kuşoğlu, Dayanışma Gecesi için üstlerine düşen görevi yerine getireceklerini ve destek vereceklerini söyledi.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’a gerçekleştirilen ziyarette, Ankaragücü destekçisi Aydın’a dayanışma gecesi hakkında bilgi verildi. Aydın: ”Ankaragücü’nün yeri bizde mühim.” diyerek, Ankaragücü Taraftarlar Derneği’ne ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
COVID-19 Küresel Yayılım Haritası
COVID-19 Küresel Yayılım Haritası
'Kulaktan duyma' egzersizlerde yaralanmaya dikkat
'Kulaktan duyma' egzersizlerde yaralanmaya dikkat