Mehmet Ali Erbil eşleri kimdir? Seda Sayan Mehmet Ali evlendi mi? Tecavüz iddiası şaşırttı!

Mehmet Ali ve Seda Sayan arasındaki sular durulmuyor. Mehmet Ali Erbil'in Seda Sayan'ı kast ederek "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı" paylaşımıyla başlayan tartışmaya Seda Sayan'ın "tecavüz" yanıtı bomba gibi düştü. Bu tartışmanın ardından gözler Erbil ve Sayan ikilisine çevrildi. Peki, Mehmet Ali Erbil eşleri kimdir? Seda Sayan eşleri kimdir? Mehmet Ali Erbil Seda Sayan kavgası nasıl başladı? Mehmet Ali Erbil Seda Sayan evlendi mi?

GENEL 15.06.2021, 21:43 15.06.2021, 23:27 Ezgi Kılıç
Mehmet Ali Erbil eşleri kimdir? Seda Sayan Mehmet Ali evlendi mi? Tecavüz iddiası şaşırttı!

Türk televizyon tarihinin hafızalara kazınan şovmenlerinden Mehmet Ali Erbil şu anda bekar. Peki, Mehmet Ali Erbil eşleri kimdir? Seda Sayan eşleri kimdir? Mehmet Ali Erbil Seda Sayan kavgası nasıl başladı? Mehmet Ali Erbil  Seda Sayan evlendi mi? 

Bugüne kadar 5 evlilik yapan ve birçok sevgilisi olan Mehmet Ali Erbil'in eşleri ve sevgilileri;

MEHMET ALİ ERBİL EŞLERİ VE SEVGİLİLİERİ

1-Muhsine Şehnaz Kamiloğlu

Mehmet Ali Erbil ilk evliliğini 1980 yılında Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile yaptı ve 1982 yılında kızı Sezin dünyaya geldi. Kızının doğumundan sonra eşinden boşanan Mehmet Ali Erbil, 1985 yılında Muhsine Şehnaz ile ikinci kez evlendi ve yine 1985 yılında boşandı.

2-Nergis Kumbasar

Mehmet Ali Erbil Nergis Kumbasar ile 1989 yılında evlendi. Mehmet Ali Erbil'in bu evlilikten 1995 yılında Yasmin isimli bir kızı oldu.Mehmet Ali Erbil, kızının doğumundan 1 yıl sonra 1996 yılında Nergis Kumbasar'dan boşanarak yedi yıllık evliliğine son verdi.

3-Ebru Cündübeyoğlu

Mehmet Ali Erbil 1996 yılında yaşadığı boşanmanın ardından Ebru Cündebeyoğlu ile birlikte oldu.

4-Özlem Yıldız

Mehmet Ali Erbil Ebru Cündebeyoğlu'ndan sonra Özlem Yıldız ile birlikte oldu.

5-Nefise Karatay

Mehmet Ali Erbil ve Nefise Karatay birlikteyken Elele dergisi için çıplak olarak objektif karşısına geçmişti.Nefise Karatay ile babasının arasının açılmasına neden olan ve büyük tartışma yaratan pozların ardından ise şok bir ayrılık geldi ve evlenecekleri beklenen çift yollarını ayırdı.

6-Sedef Altuntaş

Mehmet Ali Erbil 2001 yılında dördüncü kez Sedef Altuntaş ile nikâh masasına oturdu.Kendisinden 23 yaş küçük olan eşi ile olan evliliği de yürümeyen Mehmet Ali Erbil, evlendikten 1,5 yıl sonra boşandı.

7-Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun ile 2005 yılında evlenen Mehmet Ali Erbil'in 2006 yılında Ali Sadi isimli oğlu dünyaya geldi.Mehmet Ali Erbil 2011 yılında oğlu Ali Sadi 5 yaşındayken Tuğba Coşkun'dan da boşandı.

Mehmet Ali Erbil 1980-2011 yılları arasında toplamda 5 evlilik yapmış bu evliliklerinden Sezin , Yasmin  ve Ali Sadi simli üç çocuğu olmuştur.

8-Hazal Mesudiyeli

İsmi Ali Ağaoğlu ile anılan Hazal Mesudiyeli bir dönem de Mehmet Ali Erbil ile birlikteydi.

9-Zeynep Ece Akengin

Bir dönem Show TV'de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında yarışmacı olarak yer alan Zeynep Ece Akengin, Mehmet Ali Erbil'e olan aşkını Instagram hesabından ilan etmişti. Zeynep Ece Akengin Instagram hesabında şu sözleri yazmıştı:
"Hayatımdaki tek adam Mehmet Ali Erbil'dir ve öyle olmaya da devam edecektir. Tanıdığım için zerre pişmanlık duymadığım, aksine tanıdığıma her gün şükrettiğim, sevmekten mutlu olduğum tek kişi olduğun, mutluluktan gözlerimin içini güldürdüğün için teşekkür ederim. Doğum günümü sevdiğim adam ve ailesiyle kutladım. Belki de hayatımın en mutlu yaş gününü geçirdim."

10- Sahar

Mehmet Ali Erbil'in ismi 2011 yılında da İranlı şarkıcı Sahar ile anılmıştı.

11-Sevgi Sulak

Mehmet Alİ Erbil 2013 yılında büyük kızı Sezin'den 9 yaş küçük, küçük kızı Yasmin'den ise 5 yaş büyük Sevgi Sulak ile birlikteydi.

12-Bade Nogay

Mehmet Ali Erbil 2015 yılında kendinden 30 yaş küçük model ve oyuncu Bade Nogay'la nişanlanmıştı.

13-Başak Bilginer

Mehmet Ali Erbil'in birlikte olduğu bir diğer isim de Miss Türkiye 2010 finalistlerinden 1991 doğumlu Başak Bilginer.

14- Nevin

Mehmet Ali Erbil'in son sevgilisi şarkıcı Nevin idi. 21 yaşındaki sevgili Erbil'den, hamile kaldığını açıklamış ve sonrasında 5 bin dolar karşılığında çocuğunu aldırdığını açıklamıştı.

SEDA SAYAN EŞLERİ

SEDA SAYAN'IN İLK EŞİ RIDVAN

Seda Sayan ilk evliliğini 26 yaşında yaptı. İlk eşinin ismi Rıdvan Kılıç'tı...
Bir dönem Galatasaray'da da forma giyen eski futbolculardan Rıdvan Kılıç ile yaptığı evlilik jet hızıyla bitti.
Mayıs 1987'de evlenen Seda Sayan, aynı yılın Aralık ayında boşandı.

Tesadüf müdür değil midir bilinmez ama Rıdvan Kılıç'tan sonra bir başka futbolcu Seda Sayan'ın kalbini fetheder. Seda Sayan'ın fotoğraflarını gördükten sonra ona hayran kalan Sinan Engin her gece soluğu Maksim gazinosunda alır, Seda Sayan'a güller gönderir, ondan aşk şarkıları ister.

1990 yılında Sinan Engin ile evlenen Seda Sayan ikinci eşinden evliliğinden ilk kez hamile kalır. 1 sene sonra Oğulcan'ı dünyaya getiren Seda Sayan, Sinan Engin'in işi nedeni ile Ankara'ya taşınır ve sahnelere ara verir. İkilinin evlilikleri 1995 yılında son bulur.

MAHSUN KIRMIZIGÜL İLE İMAM NİKAHI

Sinan Engin ile evliliğini bitirdikten sonra kendini işine adayan Seda Sayan, 1995'te Maksim'de yaptıkları ortak programda Mahsun Kırmızıgül ile tanışır. Mahsun'un ellerine ve ayaklarına bayılan Seda Sayan 3 yıl süren birlikteliklerinde imam nikahı kıyarlar.

Prestij Müzik'in battığı dönemlerde ilişkileri de çalkantılı hale dönüşen ikili, olaylı ve medyatik bir şekilde ayrıldı.


MOTOR KURYESİNE 3. DAKİKADA EVLENME TEKLİF ETTİ

Seda Sayan'ın hayatındaki en tuhaf evliliklerinden biri bu... Arkadaşları ile Etiler'de turlayan Seda Sayan'ın arabası kırmızı ışıkta bir motor kurye yanaşır. Motordaki genç ile göz göze geldikten sonra Seda Sayan, kuryenin motorunu sağa çekmesini ister.

Kırmızı ışık sayesinde tanışan çift, Seda Sayan'ın tanışmanın 3. dakikasında Soner Yapacık'a evlenme teklif etmesinin ardından 25 Ağustos 1998'de nikah kıyarlar.

Damat Soner Yapacık'ın memleketi olan Karadeniz Ereğli'sine bağlı Beyören Köyü'nde gizlice evlenen ikilinin evlilikleri fazla sürmez ve kısa bir süre sonra Seda Sayan'ın bu evliliği de son bulur.


KUZENİYLE NİŞANLANDIĞI ADAMLA EVLENDİ

Soner Yapacık'tan boşanan Seda Sayan 2000 yılının nisan ayında sürpriz bir kararla işadamı Tuncay Kıratlı ile evlendi.

Tuncay Kıratlı'nın kuzeni olan Alp Başaran ile daha önceden nişanlanan Seda Sayan'ın bu evliliği büyük bir tepki çekmişti. Nikah masasına 4. kez oturan Seda Sayan'ın bu evliliği de çok kısa sürdü.

Seda Sayan'ın 3. futbolcu eşi olan Gökhan Şükür ile tanışması Sedat Peker sayesinde olur. Sedat Peker ile tanışıklı olan Gökhan Şükür, Peker'in verdiği davetlerde sık sık karşılaşırlar.

Galatasaraylı futbolcu Hakan Şükür'ün de kardeşi olan Gökhan Şükür bir dönem Galatasaray'ın alt yapısıdna oynadıktan sonra Bakırköyspor'da forma giymiş ardından bir kaç takım dolaşıp futbolu bırakmıştı.

Ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen Seda Sayan ile gizlice nikah kıyan Gökhan Şükür, Sayan ile 13 ay evli kalabildi. Gizlice evlenen çift 2005 yılında yine gizlice boşandılar.

NİHAT DOĞAN İLE İMAM NİKAHI

Seda Sayan'ın sabah programına davet ettiği ve o günden sonra mütemadiyen her hafta programına çağırdığı Nihat Doğan ile olan aşkı "reyting" uğruna bir ilişki olarak yorumlandı.

Tüm bu iddialara rağmen birlikteliklerini sürdüren ve birbirlerini gerçekten çok sevdiklerini söyleyen ikili nişanlılık nikah masasında sonlanmadan ayrıldılar.

NİHAT'I BIRAKTI ONUR'LA EVLENDİ

Seda Sayan, Nihat Doğan ile olan birlikteliğini sonlandırdıktan sonra sürpriz bir nikaha daha imza attı.

Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan'la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı'nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyılan nikâhla evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşanmışlardır.

SEDA SAYAN VE MEHMET ALİ ERBİL EVLENDİ Mİ?

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil hiçbir zaman evlenmemiştir. Hep yakın arkadaş olan ikili bir barış bir küs ilişkilerini sürdürmektedir. Seda Sayan'ın Tecavüz suçlamasıyla tekrar gündeme gelen ikilinin arasının bozuk olduğu biliniyor.

SEDA SAYAN'DAN MEHMET ALİ ERBİL'E TECAVÜZ SUÇLAMASI

Bir dönem iki yakın dost olan Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan birbirine girdi. Uzun süre sağlık sorunları yaşadıktan sonra zor günleri geride bırakan Erbil, bu süreçte kendisini arayıp sormayan Sayan'ı vefasızlıkla suçladı. Erbil, "Seda Sayan iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı, fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar." dedi.

Erbil'in sonrasında da arkadaşı Tolga Yüce'nin "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar" sözünü Instagram'da paylaştı.

Seda Sayan sonrasında Erbil'in sözlerine şok bir iddia ile karşılık verdi. Sayan, ünlü şovmenin Tuğba Coşkun ile evliyken evlerindeki hizmetli kıza tecavüz ettiğini ileri sürdü. Sayan, "Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Bence işine bak, ruhunu arındır. Dua et çocuklarının hatrına. Allahtan af dile benden değil" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner3
banner4
31
açık
Namaz Vakti 28 Temmuz 2021
İmsak 03:51
Güneş 05:36
Öğle 13:00
İkindi 16:54
Akşam 20:15
Yatsı 21:51
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0