Umur Yıldırım kimdir, sevgilisi kim? Umur Yıldırım Şule Çet Aleyna Çakır avukatı nereli? Sevgilisini darbetmekten uzaklaştırma aldı!

Umur Yıldırım kimdir, sevgilisi kim? Umur Yıldırım Şule Çet Aleyna Çakır avukatı nereli? Sevgilisini darbetmekten uzaklaştırma aldı!
Eski sevgilisini darbetmekten uzaklaştırma kararı alan Umur Yıldırım kimdir, nereli? Umur Yıldırım Şule Çet avukatlığı ile tanınıyor. Umur Yıldırım Aleyna Çakır davasında avukatlık yapıyordu. Peki Umur Yıldırım kimdir, sevgilisi kim? İşte Umur Yıldırım Twitter ve Umur Yıldırım biyografi...

Avukat Umur Yıldırım, eski sevgilisi ve stajyer avukatı P. S.'yi darbetmekten dolayı 3 ay uzaklaştırma kararı aldı. Bunun üzerine Aleyna Çakır ve Şule Çet davalarından tanınan ve kadın cinayetleri ve şiddat olaylarının takipçisi Umur Yıldırım merak konusu oldu. Peki Avukat Umur Yıldırım kimdir? Umur Yıldırım sevgilisi kimdir? Umur Yıldırım Twitter hesabı nedir? İşte Umur Yıldırım kimdir ve Umur Yıldırım biyografi...

UMUR YILDIRIM KİMDİR?

1990 yılında Kırıkkale’de doğan Umur Yıldırım, orta öğrenimini Bursa Polis Koleji’nde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimine Ankara Polis Akademisi’nde başlamış ve 2011 yılında ayrılmıştır. Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne başlayarak başarı burslu ile üç yılda dönem ikincisi olarak mezun olmuştur.

Halen tam burslu olarak Çankaya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü-Kamu Hukuku Bölümünde yüksek lisansına devam etmekte olan Umur Yıldırım, Kadim Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun kurucu ortaklarındandır.

Yasal avukatlık stajını tamamladıktan sonra Ankara Barosu bünyesinde avukat olarak özellikle İdare Hukuku, Memur ve Disiplin Hukuku, Enerji ve Madencilik Hukuku, İmar Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Bu alanlarda ulusal ve uluslararası dergi ve muhtelif gazetelerde birçok yazısı olan Umur YILDIRIM, master tezini HAGB’NİN İDARE HUKUKU BAĞLAMINDA İNCELENMESİ VE GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI konusunda yazmaktadır.

UMUR YILDIRIM TWİTTER

Umur Yıldırım Twitter hesabı @avumuryildirim olarak geçmektedir. Umur Yıldırım Twitter hesabından kadınların uğradığı şiddete karşı olduğunu beyan ederken, takipçisi olduğu kadın cinayetleri hakkında da paylaşımlar yapmaktadır.

UMUR YILDIRIM ESKİ SEVGİLİSİ

Stajyer avukat olan P.S., bir süre önce ayrıldıkları Umur Yıldırım’ın kendisini darp ettiğini belirterek şikâyetçi oldu. Yıldırım, olayla ilgili olarak poliste ifade vermezken, savcılıkta ifade vereceğini bildirdi.

T24'te yer alan habere göre tanık olarak ifade veren ortak arkadaşları ise Yıldırım’ın, P.S.’yi darp ettiğini doğruladı. Yıldırım hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı verildi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.