Girilmedik Gönül Kalmayacak

Girilmedik Gönül Kalmayacak

Seçim çalışmalarını gece gündüz sürdüren AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, mahalle mahalle dolaşarak vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

21 Şubat 2019 - 12:43

Seçim çalışmalarını gece gündüz sürdüren AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, mahalle mahalle dolaşarak vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Kıbrısköy Mahallesi, mahalle komisyonuyla bir araya gelen Köse, “Bizleri başarılı kılacak halkımızın iradesi ve sağduyusudur. Bizim onlardan başka kapısını çalacağımız, elini sıkacağımız kimse yoktur. 31 Mart’a kadar çalmadık kapı, sıkmadık el, girilmedik gönül kalmayacak” dedi.

Mahalle komisyonları ile buluşarak mahallelerin taleplerini yerinde dinlediklerini de kaydeden Köse, “Gençlik kollarındaki arkadaşlarımı görünce geleceğe dair umutlarım daha da arttı. Mola verme, dinlenme şansı dahi vermeden bizleri çalışmaya, koşturmaya zorlayacaklarını gördüm. AK kadınlarımızın her bir ferdinin parti için önemi ve yeri her zaman farklı olmuştur. Onların gayreti ve çabası, çalacağımız her bir kapının, kazanmak için çalışacağımız gönüllerin inşallah en sağlam anahtarları olacaktır. İnşallah bu çalışma azmi, seçim akşamına kadar artarak devam edecek ve 31 Mart akşamı sandıktan çıkacak zaferle taçlanacak. 31 Mart akşamı yine Mamak kazanacak” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Johnson & Johnson, COVID-19'un önüne geçmek için geliştirdiği aşı adayını duyurdu
Johnson & Johnson, COVID-19'un önüne geçmek için geliştirdiği...
Ankara oto sanatkarları 14 kurala ilave 15 kural getirdi
Ankara oto sanatkarları 14 kurala ilave 15 kural getirdi