Gökçek’ten CHP Yürüyüşü Hakkında Paylaşım
Reklam

Gökçek'ten CHP Yürüyüşü Hakkında Paylaşım

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı yürüyüşteki provokasyona dikkat çekti.

30 Haziran 2017 - 11:43 - Güncelleme: 02 Temmuz 2017 - 15:53

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı yürüyüşteki provokasyona dikkat çekti.

Yürüyüşe “mahkum annesiyim” diyerek katılan kadının tutuklu çocuğu olmadığının belirlendiğini kaydeden Gökçek, CHP’li Ataşehir Belediyesi’nde kadrolu olarak çalıştığı ortaya çıkan Şenay Günaydın isimli kadın hakkında da savcıları göreve çağırdı.

Sosyal medya hesabından “Kadın CHP üyesi, yani CHP adına provokatörlük yapıp, milleti sokağa davet ediyor” paylaşımını yapan Gökçek, aynı provokatörlüğü, CHP’nin Gezi olaylarında bir kadını "müftü eşiymiş" gibi gösterip yaptığını hatırlattı.

Gökçek, Şenay Günaydın isimli kadının alenen milleti sokağa karışıklık yapmaya davet ettiğini belirterek, “Tweet alemi olarak savcıları göreve davet ediyoruz” dedi. 

Melih Gökçek’in konuyla ilgili paylaşımları şöyle:

“CHP bu provokasyonu daima yapıyor. Yürüyüşte mahkum annesi diye konuşan kadının çocuğu yok, Belediye'de çalışıyor.”

“Kadın CHP üyesi... Yani CHP adına provokatörlük yapıp, milleti sokağa davet ediyor...”

“Aynı provokatörlüğü CHP gezi olaylarında bir kadını müftü eşiymiş gibi gösterip yapmıştı.. Yani bu iş CHP klasiği”

“Bence de tutuklanmalı, çünkü alenen milleti sokağa karışıklık yapmaya davet ediyor, tweet alemi olarak savcıları göreve davet ediyoruz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..