Güçlü Şenel Keçiören’de İddialı! Ankara’ya Açık Hava...

Güçlü Şenel Keçiören'de İddialı! Ankara'ya Açık Hava Sineması, Drift Alanı Sözü....

Millet İttifakı Keçiören Belediye Başkan Adayı Güçlü Şenel, 31 Mart yerel seçimlerinde başkan seçilmesi durumunda Keçiören’i gençler ve kadınlarla birlikte yöneteceğini belirterek, araba yarışı tutkunu gençler için Bağlum’a drift alanı yapma sözü verdi. Şenel, ayrıca Ankara’ya bir açık hava sineması kazandıracağını söyledi.

27 Şubat 2019 - 12:28 - Güncelleme: 27 Şubat 2019 - 12:32

Millet İttifakı Keçiören Belediye Başkan Adayı Güçlü Şenel, 31 Mart yerel seçimlerinde başkan seçilmesi durumunda Keçiören’i gençler ve kadınlarla birlikte yöneteceğini belirterek, araba yarışı tutkunu gençler için Bağlum’a drift alanı yapma sözü verdi. Şenel, ayrıca Ankara’ya bir açık hava sineması kazandıracağını söyledi.  Şenel, “Pazarları A Takımı ile değil pazarcılarla ve halkla birlikte yöneteceğim. Seçildikten sonra da aranızda olmazsam gelin beni bulun ve yakama yapışın. Devletin dini adalettir. Biz, herkese eşit mesafede olacağız” diye konuştu.
Şenel, dün de seçim çalışmalarını sürdürdü. Şenel, 19 Mayıs Mahallesi Muhtarlığı,  Karargâhtepe Muhtarlığı, Şevkat Mahallesi Muhtarlığı, Hasköy Mahallesi Muhtarlığı , Subayevleri Mahallesi Muhtarlığı, CHP Aktepe Bölge Temsilciliği ile Gazino Mahallesi Osmanlı Halk Pazarı’nı ziyaret etti.

 

“BAĞLUM CAZİBE MERKEZİ OLACAK”
Şenel, belediye başkanı seçilmesi durumunda Keçiören’i gençler ve kadınlarla birlikte yöneteceğini tekrarladı. Şenel, özellikle Bağlum’a ciddi yatırım yaparak, Keçiören’i gençler için cazibe merkezi haline getireceğini söyledi.  

 

GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINACAK
Araba yarışı tutkunu gençler için Bağlum’a drift alanı yapma sözü veren Şenel, “Biliyorsunuz gençler araba yarışını seviyor. Bağlum’a bir drift alanı yapacağız. Böylece gençler 5 bin 300 lira ceza ödemeden, güvenlik önlemleri, sağlık tedbiri alınmış bir alanda araç yarışı yapabilecek” dedi.  Şenel, ayrıca “Ankara’ya bir açık hava sineması kazandıracağız. Böylece İnsanlar aracını 3-4 bin araçlık alana park edecek. Resim dağa yansıtılacak, ses ise radyo frekansından dinlenecek” diye konuştu.  Şenel, şunları kaydetti:
“Biz zaten 230 bin oy ile yola başladık. Yeni eklenen seçmeni de düşündüğümüz zaman Keçiören’de seçmen sayısı düştü.  Seçmen Bala, Kızılcahamam ve Haymana’ya taşındı. Ancak bu düşüş bizi değil karşı tarafı etkileyecek. Ben 300 bin oyla başkan seçileceğim, Mansur Başkana da  (Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı) Ankara’dan 400 bin oy göndereceğiz. Çok matematik bilmeye de gerek yok. Millet ittifakının oyu burada en az 230 bin.”

 

ÖĞRETMENİNİN ELİNİ ÖPTÜ
Gazino Mahallesi Osmanlı Halk Pazarı esnafını ziyaret eden Şenel, pazarda Aktepe Lisesi’nden edebiyat öğretmeni ile karşılaştı. Şenel, öğretmenine sarılarak elini öptü. Esnaf ile sohbet eden Şenel, şöyle konuştu:
“Pazarları A Takımı ile değil pazarcılarla ve halkla birlikte yöneteceğim. 1 Nisan’dan sonra hepinizi belediyeye kahve içmeye bekliyorum. Ben de her zaman yanınıza geleceğim. Seçildikten sonra da yine burada, aranızda olmazsam gelin beni bulun ve yakama yapışın. Devletin dini adalettir. Biz, herkese eşit mesafede olacağız. Tüm vatandaşlara eşit hizmet götüreceğiz. “
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x