Gümüşhane Vizyon Dergisi Bakan Fikri Işık’ı Konuk Etti
Reklam

Gümüşhane Vizyon Dergisi Bakan Fikri Işık'ı Konuk Etti

Gümüşhanelileri buluşturan ve bugüne kadar ki yayıncılık anlayışı ile büyük ilgi gören Gümüşhane Vizyon Dergisi, bu ay Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ı konuk ediyor.

22 Ocak 2016 - 14:56

Gümüşhanelileri buluşturan ve bugüne kadar ki yayıncılık anlayışı ile büyük ilgi gören Gümüşhane Vizyon Dergisi, bu ay Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ı konuk ediyor.   Ankara Gümüşhaneli İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Tuna İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alper Tuna'nın imtiyaz sahibi olduğu Gümüşhane Vizyon, bu ay onur konuğu olarak Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile mülakat gerçekleştirdi.    İmtiyaz Sahibi Alper Tuna, kısa bir açıklamada bulunarak “Parolamız Gümüşhane diyerek çıktık yolumuza. Eksik birşey varsa elimizden geldiğince tamamlamak gayesiyle, kanayan yaramız olan özyurt bilincini tekrar hafızalara kaydetmek istedik. İşte bu eşsiz güzellikteki memleketimiz, bu değeri bekliyor. Sılaya özlemi değil; sılaya desteği bekliyor.
Azim ve mutluluğun heyecanla harmanlandığı ilk dört sayımızın ardından, beşinci sayımızı da aynı özveri içerisinde çalışarak siz kıymetli hemşehrilerimize sunmuş olmaktan gurur duyuyoruz. Üstelik bu sayımızda Bakanımız Sayın Fikri Işık'ın bizlerle beraber olmasından ötürü de büyük mutluluk duyuyoruz." ifadelerini kullandı.   Gümüşhane Vizyon dergisi, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere tüm Gümüşhanelileri bir araya getiren yayın çizgisiyle dikkat çekiyor. Derginin tirajının ise aylık 5000 olduğu belirtiliyor.      

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..