ANASAYFA Gündem 13 Haziran Sahibinden çöktü mü, neden açılmıyor?

13 Haziran Sahibinden çöktü mü, neden açılmıyor?

Türkiye'nin en büyük ikinci el ve kiralık pazarı olan Sahibinden sitesi, bu sabah itibariyle erişim sorunlarıyla gündeme geldi. Sahibinden'in neden açılmadığı ve yaşanan erişim sorununun neden kaynaklı olduğunu merak edenler araştırmalara başladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
13 Haziran Sahibinden çöktü mü, neden açılmıyor?

13 Haziran Sahibinden çöktü mü, neden açılmıyor? - Emlak ve otomobil gibi varlıkların alım satımının yapıldığı ve kiralandığı platform olarak hizmet veren ''Sahibinden'' sitesi erişim sorunları ile gündeme geldi. Siteyi kullanan pek çok kullanıcı ''Sahibinden sitesi çöktü mü?'' sorusuna yanıt aramaya başladı. İnternet sitesi uygulaması mobil ve masaüstünde yaşanan erişim sorunu ile gündeme gelen Sahibinden sitesinin neden erişim sorunu ile gündeme geldiği de merak edildi.

SAHİBİNDEN ÇÖKTÜ MÜ?

İnternet platformunda 13 Haziran 2023 tarihi sabah saatlerinde bir erişim sorunu yaşandı. Ancak konuya ilişkin net bir açıklama henüz yapılmadı. Bazı kullanıcılar siteye erişim sorunu yaşamadıklarını aktarırken bazıları da erişim sorununu sosyal medya üzerinden paylaştı. Siteye giriş yapmak isteyen kullanıcılar, hata ile karşılaştıklarını aktarırken sorunun kısa süre içerisinde giderilmesi bekleniyor.

13-haziran-sahibinden-coktu-mu-neden-acilmiyor.jpg

SAHİBİNDEN NEDİR?

Sahibinden sitesi gayrimenkul, otomobil, tarla, arsa, iş yeri, alışveriş ürünleri ve diğer hizmetler gibi birçok kategoride ilan ve e-ticaret işlemlerinin yapıldığı online bir platform olarak hizmet vermektedir. Vatandaşlar bu platforma üye olarak alım-satım işlemlerini kolaylıkla yapabilir.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Asgari  ücret ara zam pazarlığında geri sayım! Komisyon toplanıyor

Asgari ücret ara zam pazarlığında geri sayım! Komisyon toplanıyor