ANASAYFA Gündem 2021 YKS sonuçları açıklandı mı? YKS sonuçları ne zaman açıklanacak?

2021 YKS sonuçları açıklandı mı? YKS sonuçları ne zaman açıklanacak?

Binlerce adayın katıldığı YKS 2021, 26 Haziran ve 27 Haziran tarihlerinde tamamlandı.ÖSYM tarafından ilan edilecek olan sonuçlar ve sonrasında tercihler için adaylar heyecanlı bir şekilde bekliyorlar.Sınav sonrası soru kitapçığı ve cevap anahtarı yayınlanmıştı.2021 YKS sonuçları ne zaman açıklanacak? YKS sonuçları açıklandı mı? İşte o tarih...
2021 YKS sonuçları açıklandı mı? YKS sonuçları ne zaman açıklanacak?

ÖSYM tarafından düzenlenen YKS 2021 sınavı, 26 Haziran ve 27 Haziran tarihlerinde tamamlanmıştı. Üç oturumu da gerçekleşen sınavda, ilan edilecek sonuçlar ve tercih süreci adaylar tarafından yakından takip edilmeye başlandı. YKS 2021 oturumları sonrası soru ve cevap anahtarı kitapçıkları da ÖSYM tarafından yayınlandı. Peki 2021 YKS sonuçları ne zaman açıklanacak, YKS sonuçları ilan tarihi ne zaman?

YKS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Heyecanla beklenen ve binlerce adayın katılım gösterdiği YKS 2021 sınavı Haziran ayı içerisinde iki oturum şeklinde tamamlandı.

Sınavın ardından geçtiğimiz günlerde ÖSYM tarafından soru ve cevap anahtarlarını içeren kitapçık da yayınlanmıştı. Adaylar sonuçlar için heyecanlı bekleyişi sürdürmeye devam ediyor.

Puanların açıklanmasının ardından tercih maratonu başlamış olacak. Adaylar bu nedenle "YKS sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusunu merak ediyor.

ÖSYM 4 AĞUSTOS'TA AÇIKLAYACAK

YKS 2021 sınavının sonuçları ÖSYM'nin ilan ettiği sınav takvimine göre 4 Ağustos 2021 tarihinde adaylara duyurulmuş olacak.

SONUÇLAR AÇIKLANMASININ ARDINDAN TERCİHLER BAŞLAYACAK

Sınav sonuçlarının ilan edilmesinin sonrasında ise üniversite tercihleri için önemli süreç başlamış olacak. ÖSYM tarafından üniversite tercihleriyle ilgili olarak henüz resmi bir bilgilendirme yapılmadı. Ancak tercihlerle ilgili de resmi tarih açıklandığında sayfamızda yer vereceğiz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Düğünde damada bin tane 5 TL taktılar! Şaşırtan olayın sebebi bakın ne çıktı

Düğünde damada bin tane 5 TL taktılar! Şaşırtan olayın sebebi bakın ne çıktı