ANASAYFA Gündem 29 Haziran Getir, Yemek Sepeti, TrendyolGo çalışıyor mu, online sipariş alınıyor mu?

29 Haziran Getir, Yemek Sepeti, TrendyolGo çalışıyor mu, online sipariş alınıyor mu?

Kurban Bayramı tatilinde yemek şirketlerinin çalışma durumu merak ediliyor. Vatandaşlar online yemek siparişi veren firmaların çalışma saatlerini de merak ediyor.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
29 Haziran Getir, Yemek Sepeti, TrendyolGo çalışıyor mu, online sipariş alınıyor mu?

29 Haziran Getir, Yemek Sepeti, TrendyolGo çalışıyor mu, online sipariş alınıyor mu? - Kurban Bayramı'nın ikinci gününde online yemek şirketlerinin çalışma saatleri gündem oldu. Online yemek siparişi veren firmaların çalışma saatleri merak edilirken ''Kurban Bayramı'nda yemek siparişi veriliyor mu?'' sorusuna yanıt aranıyor.

29 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan bayram tatili sürecinde TrendyolGo, Getir ve Yemek Sepeti gibi online siparişle hizmet veren firmaların çalışma saatlerinde değişiklik olup olmadığı merak ediliyor.

BAYRAMDA ONLİNE YEMEK SİPARİŞİ ALINIYOR MU?

Kurban Bayramı'nın ikinci günü ile birlikte araştırma konusu olan online sipariş şirketlerinin çalışma durumları belli oldu. Getir ve Yemeksepeti Kurban Bayramı'nın ikinci günü yani 29 Haziran 2023 Perşembe günü paket servise devam edecek. Kurban Bayramı tatili 9 gün olacağı için Getir, Yemek Sepeti, TrendyolGo hizmetlerine devam edecek. Ancak yaşadığınız bölgeye göre son sipariş saatleri değişiklik gösterebiliyor.

Bu durumda yemek siparişi vereceğiniz şirketin uygulaması üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankaragücü Riad Bajic ve Hayrullah Bilazer'i duyurdu!

Ankaragücü Riad Bajic ve Hayrullah Bilazer'i duyurdu!